Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Fuarı Fiyatları

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Erkan Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Dilek

Erkan Dilek Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar.
    epey bir araştırmadan sonra
    specialized sirrus sport ya da trek fx 7.1 veya 7.2 alacağım.

kenarda beklettiğim diğer 2 alternatifim ise scott sportser 50 ya da sedona 331

hybrit bisiklette çok da amortisör ve disc fren olmasının gerek olmadığı kanaatine okuduklarımdan vardım.

Şimdi esas konu ay sonundaki Bisiklet fuarından bisiklet alsak daha ucuz alma imkanımız oluyor mu?

oluyorsa fuarda nakit mi çalışırlar, yine taksit yapabilir miyiz?

daha önce Fuara katılmış tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

teşekkürler şimdiden

2. M.Cevat Bayhan

M.Cevat Bayhan Forum Bağımlısı

Adı:
    Cevat Bayhan
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Ben fazla bir indirim imkanı olacağını sanmıyorum ama bazen teşhir ürünlerinde ( o da bazı markalar) indirim olabiliyor. Fuar ortamında pek pazarlık imkanı da olmuyor. En iyisi bayide yüzyüze pazarlık etmek. Nakit alımlarda pazarlık gücünüz de artıyor.

3. ferhat bölükbaşı

ferhat bölükbaşı Aktif Üye

Bisiklet:
    Schwinn
    Seviye:
    bulabilirseniz trek 2. el alın 600-700 civarı 7.2 ler . aynakolu deore yapıp zinciride değiştirirseniz 900 tl ye biter işiniz .

4. Mustafa C Oral

Mustafa C Oral Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba, bisiklet fuarında genelde toptan satışlar oluyor gittiğiniz yer size standda değil de kartvizit vererek kendi dükkanlarında yardımcı oluyor. Bir de bu sene nasıl olur bilmiyorum ama Motosiklet ve Bisiklet Fuarı olduğu için birkaç tane bisiklet standı ve markası oluyor. Onlar da genelde Bianchi ve Sedona gibi Türkiye'de yaygın bayii ağı olan marklalar.
    Kişisel tavsiyeme gelirsek Specialized'dan hangi modeli alırsanız alın pişman olacağınızı sanmam. Ben 2 yıldır Scott S 40 kullanıyorum yani sizin alternatif olarak düşündüğünüz modelin bir üstü. Ama buna rağmen Specialized'in Secteur ya da daha iyisi Allez modelini almadığıma pişmanım diyebilirim. Tabi herkesin fikri kendine, dikkate alırsanız benimkiler böyle. Selamlar.

5. Erkan Dilek

Erkan Dilek Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tavsiyeleriniz ve bildilendirmeniz için çok teşekkür ederim. peki s40 ta memnun olmadığınız yönler neler? sizi specialized almadığınız için pişman eden sebepler nelerdir? ayrıntı verirseniz memnun olurum

6. Mustafa C Oral

Mustafa C Oral Yeni Üye

Seviye:
    S 40'ta şikayetçi olduğum belirgin birşey yok, yakın fiyatlara specialized'in o modellerinden birini almadığıma pişmanım. İşin aslı geometri ve tasarım nedeniyle diyebilirim. zaten komponent olarak hemen hemen aynı malzemeler var ama kadro geometrisi ve estetiği açısından bence specialized diğer bütün markalardan ayrı bir yerde durur. kastettiğim buydu. ama dediğim gibi bu benim bakış açımla böyle :)