bisiklet forumu tanıtalım

Scudo

Erhan Can

Aktif Üye
Tepki
54
Yeşil Bisikletinkini gördükten sonra korumalık daha makul bence stickerdan Hem reklam hem çiziklerden koruma; ikisi bir arada...
Logo için biraz uğraşayım, becerebilirsem yayınlarım burada:)

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
uraşırım uğraşmasınada bu program basit bi şey

daha iyi tasarım yapan arkadaşlar yardım ederse daha güzel şeyler ortaya çıkar gibi

Erhan Can

Aktif Üye
Tepki
54
(link)

Ben de Paint'te bu fontu buldum; Weltron Urban diye geçiyor, benim hoşuma gitti. Uğraşacak arkadaşlara tavsiye

• Beğen
Tepkiler: skull_mrt

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@Tuğrul
sayın yöneticim resmi gorememekteyim bana bir yardım eli lutfen? bisikletforum yazısıyla ilgili olanı teca edecegim tesekkürler sayın site yöneticim :)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@Tuğrul
baska bir formatta yüklermisin sayin yöneticim,daha simdiden pesin pesin tesekkür edeyimde :)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
bence kadro koruması daha guzel olur ve kadroyada bi yardımımız dokunur :D yeşilbisiklet 3 ytl ye satıyor (link) yazanı olursa 3 ytlye almazmısınız ??? (link)

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ben sitenin dolaylı yoldan tanıtımını yapıyorum. bisiklet formamda (link) yazılı o yazıyı görüp merak edenler siteye girerse ve biraz dikkat edebilirlerse sitenin altında bisikletforum'un linkini ve veriyor.zaten tuğrul abi senin bahsettiğin yazı kadrolara yapıştırılan yazılar dimi..onların biraz daha küçüğünü yaptıralım ve kasklarada yapıştırırız.yanı şahsen ben yaparım...örneğin ince italik harflerle ve rengi beyaz.. nasıl olur sence???

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@gudumen

bu resimde "e" harfı biraz acayip olmuş eğer konu font ise bende 300den fazla farklı font seçeneği var..akıl almaz derece farklı yazı stilleri var şuanda işteyim ve gidince güzellerini seçip işte gönderirim...

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
en azından üye olduumuz forum sitelerindeki imzalarımıza (link) yazısını ekleyelim kim bilir belki bi kac bisiklet severe daha ulaşırız :D

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
en azından üye olduumuz forum sitelerindeki imzalarımıza (link) yazısını ekleyelim kim bilir belki bi kac bisiklet severe daha ulaşırız :D

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@sinto
cok güzel bir nokta bende imza olarak kullanayım :)

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Kesinlikle bisikletlere (link) yazısını yazalım yaw bugün yarışı izlemeye gittim yanlızca fıratla (frtsngz) beraber gittiğimiz için onla takıldık forumdan kimseyi tanıyamıyoruz haliyle olmas hemen ayarlayalım şu işi :)