Bisiklet Forumla Nasıl Tanıştınız?

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar ben 20.08.2008 itibariyle bisiklet foruma üye oldum. Şu ana kadar en uzun süre kaldığım forum burasıdır. Forumda huzuru bozan insan yok, gayet neşeli bir ortam. İlk başta google'da bisiklet temizliği ile ilgili arama yapmıştım hemen bu site geldi.

Ardından siteyi inceledim ve her gün girmeye başladım. Gittikçe sevdim. Daha sonra kendime bir eldiven aldım şehir içinde uzun süre bisiklet binmeye başladım. Ardından kendimi doğaya vermeye karar verdim ve bir tane kask aldım(Diğer keskım küçük olduğundan). Vakit su gibi geçti. Şimdi de hayalim ultrayı emekli yapıp yeni bir xc almak. Ama şunu söylemeliyim ki bu siteye üye olduğumdan beri hep masraf çıkarıyorum:D . Yağdır, ciladır, kasktır, eldivendir... Acaba üye olamsamıydım..:D . Sizinde hikayenizi dinlemek istiyorum.

Scudo

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
Kipanın bisiklet turunda Ender Alıcıoğlu abimle tanışmamla başladı herşey. kısaca şöyle açıklayım tourneylere ve çelik kadrolara özenirken bugün xt-xtr arası gidip gelmeyle beraber 10 gramın hesabını yapıyoruz ;)
tabiki amaç parça büyütmek veya hafiflik değil fakat durumu açıklamak için böyle bi örnek vereyim dedim :)
SAYGILAR

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
Ben nasıl giriş yaptım foruma tam hatırlamıyorum. Galiba aslı bisiklette sedonaları gördüm o zaman bütçe sınırlıydı sedona scudlara bakıyordum. Galiba onu araştırken forumu farkettim. Daha sonra xc1000 i forum sayesinde aldım. Şimdi forum sayesinde yine sattım. Yeni bisikletimide forum sayesinde alacagım. Forumun kapalı kaldığı günler vakit geçmiyordu.

Aykansin

Daimi Üye
Tepki
126
geçtiğimiz yaz spor amaçlı alu kadro orta bütçeli bir bisiklet almaya karar vermiştim o zaman bisiklet piyasasından hiç haberim yoktu merakımda yoktu hiç araştırmamıştım alu kadro bisikletleride eski bir milli yarışçı tanıdığım 45 yaşlarında bir abi tavsiye etmişti bana derken nette araşitırmaya başladım ve bisikletforumu keşfettim sağolsun bu forum sayesinde çok şey öğrendim bisiklet hakkında teşekkürler bisiklet forum ve ailesi

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
öss ye hazırlanırkenki, dört duvar arasında ölümü bekleyen idam cazalı bir mahkumun psikolojisindeyken geçmişte 35 kg lık hurda bisikletimle geçirdiğim başıboş yaz aklımdan çıkmıyordu.Artık fırsat buldukça dersahneden kaçıp bisiklet kiralayarak küçük turlar yapıyordum kendimce.Daha sonra neden benim de iyi bir bisikletim olmasın ki dedim kendi kendime. internette araştırmaya ilk başladığımda hayal edebildiğim en pahalı (normal) bisiklet 300tl falandı. :D forumdaki tavsiyeleri iyice inceleyerek, öss biter bitmez ilk iş kendime ameoba hussar aldım. :)600 tl :D. tüm yaz selenin üzerindeydim neredeyse.
foruma gelince, gerçekten bağımlılık yapıyor. bisikletforumun yokluğu büyük bir eksiklik olurdu hepimiz için.
bu güzel konuyu açan pedaldaşa da teşekkürler,