Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet forumda kesintisiz 17. ayım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet bisiklet forumda tam tamına kesintisiz 17 .ayıma girdim
    gerçekten bende bağımlılık yapmıştır bisiklet forum bence bu ülkede tek örnek olarak gösterilecek forumdur diğer bisiklet forumları tenzih ederim
    özellikle baş sayfanın grafik tasarımını beğeniyorum belkide bu tasarım beni çekiyor
    bir çok organizasyonlar düzenledim ve de düzenlemeye devam edeceğim bu forum bir aile gibi oldu benim için
    zor turlara imzalar attık özellikle 8 -tur yapılan kartepe turlarında hatırı sayılır arkadaşlarla zirvelerde olduk
    evet tabi başka zirvelerdede olacağız kılıçkaya gibi
    özellikle başta pek ilgimi çekmiyen offroad yollar sonraları beni cezbetmiştir istanbulun çiğerleri polinez-aydos ve belgrad evet bunlar biterse istanbulda biter
    şehir içi trafikten kaçmak isteyen bir pedalşör olarak arada sırada olsa mecburen belgrad turlarını yapmaktayım özellikle buraya fazla insanla girmek taraftarı değilim sahil yolu son derece dar ve 30-40 bisikletliyi kaldıracak durumda değil keza üsküdar -beykoz sahil yoluda öyle nitekim 25 kişilik bir ekiple sorun olduğu görülmemiştir yalnız belgrad dönüşünde 25 kişilik bir ekibin iki kola ayrılmasının faydaları görülmüştür özellikle beşiktaştan sarıyer -garipçe ve belgrad istikametine sabahtan trafik az olmakta erken çıkılmanında yararları görülmüştür kışın soğuk havalarda ise katılımlar normal olarak düşük olmaktadır
    sahil yollarına bisiklet yolların yapılması ise bence denizin doldurulması ile mümkün olur tabi denizi doldurmak ekolojik dengeyi bozmak oluyor plansız programsız bir büyük mega köyde yaşıyoruz
    tüm sahil yollarının istimlak edip evleri yıkıp sahiplerinide mağdur etmeden bir çözüm olabilir
    yalnız bu büyük sermayeli bir işi gerektirmekte bunu yapacak sponsor dev bir firma gerekiyor
    özellikle avrupa yakasında trafik son derece yoğundur burda bisiklet kullanan dostlarımın sorunları daha fazladır
    anadolu yakası nispeten daha az trafiğe sahiptir
    bir bağımsız bisiklet sürücüsü olarak turlar düzenlemeye dostlarla zor etaplarda beraber olmaya devam edeceğim
    istanbul dışı günü birlik turlar devam edecek özellikle yeni hat pedalşörler açısından daha ekonomiktir eskihisar -topçular lüks olmayan feribot seferleri ile gerek yalovanın şelalelerine ulaşmak gerekse gemlik taraflarında offroad alanlara ulaşmak mümkün olmaktadır dönüş ise duruma göre gebzeden trenle olmakta
    banliyö treninde bisiklet 1.5 tam bilet 1.5
    eskihisar -topçular feribot toplam 6 ytl dir
    tüm forum dostlarıma selamlar eder ayağınızı pedaldan eksik etmeyin derim

:in: :in: :in:

2. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Maşallah. Nice 17 yıllara. Ama en azından bu kadar zamanı boş olarak geçirmemişiniz.

7423 mesaj - 10,951 edilen teşekkür.
    4,709 mesajınıza 10,544 kere teşekkür edilmiş. Tebrikler Kudret abi. :)

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  3. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Ay 17 yıl demişim. Allah söyletmiş. Nice 17 aylara diyecektim :eek:

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Darısı başımıza :)