Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet forum hakkında

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bisiklet forum hakkında ,
    bisiklet foruma üye olduğumdan beri garip bir şekilde içinde kayboldum gitti gerçekten alışkanlık oldu burada dostlarımla buluşarak bir takım turlar düzenledik gördüğüm bir gerçek varki turlarda gerçekten dostluklarımız
    kuvvetlendi yeni tanıdığım arkadaşlarla sanki yıllarca tanışıyormuş gibi
    bir dostluk oluştu bunda bisikletin payı olduğu kadar yapılan turlarında önemi var bu turlar bizi birbirimizle dost yaptı
    bu yakınlaşmayı bisiklet forum bize sunmaktadır ne kadar bisiklet foruma teşekkür etsem azdır forumda bazen üzücü olaylarda olsa (banlanma gibi )
    bisiklet forumun kuralları olduğunu da bilmemiz gerekiyor
    bisiklet forum 24.000 üyeye ulaşmış bulunuyor yanılmıyorsam bu mükemmel bir gerçek
    şu anda avatarımda forum dostu yazıyor puanım yükselsede hep forum dostu olarak kalmak istiyorum çünki dost kelimesini seviyorum
    dostluklar kolay kolay kurulmuyor bisiklet forumu bırakacağımı zannetmiyorum turlar düzenlemeye devam edeceğim ve bu imkanı bana sunan bisiklet foruma
    her vakit şükranlarımı sunacağım sağolun bu imkanı bana verdiğiniz için bütün moderatör dostlarıma artı murat reise ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim
    robocop
    kudu

2. Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben yaklaşık 10 yıldır bisiklet sporu ile uğraşıyorum ve Bisikletforum'u tanımadan önce bu 10 yılda bisiklet adına çok az bilgi öğrendiğimin farkına vardım. mesela basit bir örnek vermek gerekirse single speed ve fixed gear bisikletlerin ne anlama geldiğini bile bilmiyordum. bu sadece Bisikletforum'dan öğrendiklerimin % 1'i sayılır. buna benzer daha bir çok bilgiyi Bisikletforum'dan öğrendim.Bisikletforum'u sitesinin açılmasında emeği geçen herkese buradan teşekkürü bir borç biliyorum ve nice 24 bin üyelere diyorum saygılar.

3. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bu sabah saat 06.27 ve yazıyorum avatarıma baktım onursal üye yazıyor gerçi hep forum dostu yazısıda güzeldi ama olsun şimdi onursal üye oldum
    bu durum beni daha çok foruma bağlayacak
    çok teşekkür ederim tüm bisiklet forumun emekçilerine tüm moderatörlere
    ve artı murat reise ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim
    esen kalın en güzel günler sizlerin olsun dostlarım

4. Mehmet Keten

Seviye:
    hayırlı uğurlu olsun dileklerimi sunuyorum ve darısı benim başıma diyorum :)

Sercan Sözer ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Aynı duyguları paylaşıyoruz Sayın Kudu! :)

Foruma(Yöneticilere ve üyelere) ne kadar teşekkür etsek azdır. Bisikletin bir hayat biçimi olduğunu ayrıca yüksek kalitede ve genişlikte sosyal çevresi olduğunu bana hatırlatıyor:eek:
    Murat Reis Bey başta olmak üzere tüm bisikleti ve insanı seven dostlara teşekkürler!

6. omertokatli

omertokatli Üye

Seviye:
    evet gerçekten forum bağlıyo kendine. öle bi hal aldıki ilk önce facebook sonra bisiklet forum sonrada msn ye bakıp öyle bırakıyorum.ilgisayarı başka bi evde falan biryerde bilgisayar başına oturduğum zaman direk bisikletforum`u açıyorum .

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  7. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Değerli Kudret abi ve diğer arkadaşlarım;

Teşekkür ve diğer iyi dileklerinizi Bisikletforum.com yönetim ekibindeki bütün arkadaşlar adına kabul ediyor ve teşekkür ediyorum.

Sizler olmadan biz olmayız.Herbirimiz bu nezih paylaşım ortamının birer parçasıyız.

Bisiklet adına nice güzel dostluklara diyorum.

Saygılarımla.

8. ilker g.

ilker g. Kıdemli Üye

Seviye:
    Çoğu motor klubunden daha çok online üyesi olan bir site.Forumdaki insanlar site üzerinden yardımlaşmayı,haberleşmeyi alışkanlık edinmiş ;) O yüzden buradayım o yüzden burada olacağım;)

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    dostum murat reis
    70 lerde böyle forumlar yoktu yaşlılığıma denk geldi
    yalnız kaldığım kendi evimde her sabah erkenden uyanır uyanmaz foruma giriyorum sanki eşim gibi bir bakıma yalnızlığımı gideriyor
    bisiklet forum yaşamalı üye sayısı çoğalmalı artı hatta derimki bisiklet forumun
    daha çok kitleler tarafından duyulması için turlar kampanyalar düzenlenmeli ve hepimiz tüm bisiklet forumun üyeleri senpatizanları destek vermeli zaten 24.000
    kişiyle büyük bir forum dahada büyüyebilir ve büyüyeceğinden şüphem yok tabi sadece bisiklet değil diğer spor dallarıda bu forumda dahada gelişebilir
    dağcılık- kano -safari vs aklıma gelenler
    evet mutluyum bisiklet forumla hepiniz sağolun var olun bu forum gerçekten insanları birbirine bağlıyor dostum murat reis seni kutlarım çalışmalarında başarılar dilerim

ali ayhan cıvıl ve Soner Sarihan bunu beğendi.
  10. Berkay Mestan

Berkay Mestan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bisikletforum gerçekten beni çok bilgilendirdi, bu bilgiler için bütün abilerimize ve bisikletforum'a teşekkürler...

Soner Sarihan ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  11. nükleer kedi

nükleer kedi Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben de çok teşekkür ederim

12. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bu hobby mi spor yapmama çeviren bisikletforum.com'a teşekkürler..

Her geçen gün teknik bilgi ve bisiklet kültürü bakımından yeni şeyler öğreniyor daha da önemlisi pedal dostlarıyla tanışma fırsatı buluyorum.. Yurdumun çeşitli yörelerinin güzel fotoğraflarını görüyorum.. Türkçemize yaptığı katkıyıda lütfen atlamayalım..

Emeği geçen herkese teşekürler..

Birde Kudret Bey'e bir sözüm var; Ne yaşlılığı sen nice gençlere taş çıkart(tın)ırsın abi..

13. Celasin Telli

Celasin Telli Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok güzel bir site gerçekten. Gün içinde sürekli kullanıyorum. Bilmediğim bir çok bilgiyi burdan öğrendim. Banlanma konusunda ise haklısınız. Yasaklamak yerine kazandırmayı tercih edenlerdenim.

14. Mehmet Keten

Seviye:
    foruma üye olmadan ne kadar çok şeyi bilmediğimi foruma üye olup bisiklet ile ilgili konuları takip etmeye başlayınca öğrendim.meğer bisiklet ile ilgili bilmediğim bir dünya şey varmış teşekkürler BF.

Kudret Kurtcebe ve Soner Sarihan bunu beğendi.
  15. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Kudret abi bunu yazalı çok olmuş ama bizde aynı duyguları paylaşıyoruz..cidden o sıcaklık sende olmasa zaten bu kadar forum dostları seni bir abi gibi veya bir dost gibi görmez..Umarım duygularını her zaman bu kadar açık ve içden olarak paylaşma zevkine varırız.Ve bu arada "KALBİN'E" Dikkat et abi..Sağlık,Gezileri bol bir yaşam diliyorum..İyi Forumlar..
    Saygı ve Sevgilerimle Kudret Abi..

16. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu siteye giren okuduğu bilgiler sayesinde neredeyse profesyonel olarak çıkar o derece diyorum

17. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Kendini bilen zeki insanlar bu forumu çok güzel kullanabilirler bu forum bisikletseverler için bulunmaz bir fırsattır, ama kişisel kaprislerini buraya taşıyanlar için aynı şeyi söyleyemem, tabi 27.000 üyeden bir avuç çatlak ses çıkmasıda doğaldır .Tüm forum dostlarına kazasız sürüşler, yürekten selamlar.

18. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Daha bir kaç gün önce tavsiyem ile yeni üye olan bir arkadaşımın aşağıda dediği gibi,

Bu seviyeyi korumak ve bu güvene layık olmak için tüm üyelerimiz canla başla paylaşmaya, bilgilendirmeye , hoşgörüye , katılıma, destek vermeye devam edecekler inanıyorum.

19. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet bu mesajı yazalı epey oldu ve ben gene burdayım ilk girdiğim gün gibi bağlıyım ...
    bunun bir açıklaması yok ama bağımlılık yarattığı bir gerçek başka bir gerçek pazar bisiklet turu bağımlılığı bende kronik hale geldi ve hafta içinde kısa mesafe turlar....
    bitmeyecek galba pedala basmam ....
    bu karbondan usanmıyacağım anlaşılan ....
    şimdi 10. kiloyada düştü bisiklet uçmaya başladı ....
    bisiklet forum hakkında ne diyebilirimki ters düşmemeye çalıştım ....
    turlar evet çok tur düzenledim sayılır bu turlarda epey arkadaşlarla tanıştık ve birlikte zor turlarda zorlukları yendik bize bir ödül verilmedi ama biz ter dökerek sağlığımızı kazandık en büyük ödül buydu .....
    performans gerektiren turlarım oldu ve daha kolay turlarda düzenledim ...
    5 yıldır varım ,yoğun bir şekilde ....
    bisiklet foruma 2009 un ocak ayında üye oldum ama eski tur resimlerim burda basıldı ben bu resimleri göremiyordum .. 2006 dan tur resimlerim bu forumda durmakta arasıra dönüp dönüp bakıyorum
    hey gidi günler hey .....
    hep aynı güzergahlar olmuş gerçi istanbul içinde..poyraz belgrad garipçe ...

evet ...
    bisiklet forum yaşayacak inanıyorum ...
    ve buraya yeni pedalşörlerde gelecek yeni üyelerde gelecek ve burda bisikletleri ile gezilere gidecekler ve ilk kez bu işe girişenler büyük zevk alacak birlikte gitmenin zevkini yaşayacaklar...
    zaten önemli olan o değilmi birlikte pedallamak ve birlikte turu tamamlamak ..
    bisiklet forum bu imkanı bize vermiştir organize olalım diye ..
    evet organizede olduk ve bir çok resimleri paylaştık ....
    her şeyin kuralları vardır mesela zor bir tur düzenleniyorsa performansı yetmeyenleri uyarmak ilk kez bisiklete binenleri uyarmak , turu düzenleyen kişi tarafından yapılmalı ...nitekim bu forumunda kuralları vardır ve tabiki uyacağız ....
    bisiklet foruma girerken şu duygu ve düşüncelerle girerim ....
    burası benim evim burda dostlarım var dostlarımı incitemem .....
    çok az kişi ile ters düştüm ama bu tatsız durumlar karşı tarafa kendimi anlatamadığım için oldu...
    bu konuda kendi öz eleştirimi her vakit yaparım ...
    ama ön yargıyı hiç sevmem kimseye ön yargılı olmamaya çalıştım gerek burda gerekse yaşantımda ....
    yalnız bu forum yaşamında aynası gibi kibirli insanlar her yerde olabilir karlı dağları ben yarattım diyenler her yerde olabilir .....
    ön yargıları ile hareket edenlerde her yerde olabilir.....

sonuçta burda hepimiz bir şeyleri en önemlisi bisiklete binerek adrenalini paylaşmaktayız bunun önemini kavrayalım bir daha yaşam gelmeyecek elimizden uçup gidecek .... vakit varken binin bisiklete çünki zaman kalmadı ....

20. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    + 1 :) firefoxun ilk sekmesinde face ikinci sekmesinde bf :) alışkanlık oldu resmen

Ayrıca hazır teşekkür edecek yeri bulmuşken ben de kendi adıma bf a teşekkür edeyim.Bisiklet konusunda bu kadar yararlı ve dostluk içinde bir forum olduğu için . . .