Bisiklet Forum Ailesi olarak yarışlara katılımcı gönderelim

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Mademki çok büyük bir aileyiz yurt içi yarışlara gitmek isteyip maddiyetten,yalnızlıktan...gidemeyenlere yardım edelim.Birlikten kuvvet doğar.çok küçük bağışlar bile toplanınca yeteri kadar büyüyebilir....bütün forumdan mesajları bekliyorum...(yürüdükçe ölenler)

• Beğen
Tepkiler: tolga1976
Scudo

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
O meşhur ali tekintüre kim bilmiyorum dostum.sağol.isim benzerliği olabilir.ne dersin bizde meşhur olabiliriz belki?..

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Şu güvensizlik ortamında çok zor bir ihtimal diye düşünüyorum.
Bunu bizim yerimize federasyon yapsın.Yapması için baş vuru yapılsa daha iyi olur.Fikir güzel ama bu Türkiye de olmaz.

"Dökme su ile değirmen dönmez."

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
evet bagış olayı pek hoş olmaz, sömüren de cıkar hak yiyen de... Ama söyle bir dayanısma olabilir; forumdostlarından biri yarısa kendi arabasıyla gidecektir buradan haber salar yol parasından korktugu icin kararsız kalan bir iki kisiye de iyilik etmis olur.. [ Ya da benzin parasına ortak birini bulur otobüs bileti parasına daha rahat gidip gelirler =) o ayrı konu=) ]

• Beğen
Tepkiler: Cycleone

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Fikir çok güzel aslında. Çok hoşuma gitti.

Parasal anlamda değil belki ama kalacak yer konusunda bir havuz oluşturabiliriz.

Örneğin durumu ve mekanı müsait olanlar bir geceleğine çok uzun yollardan gelmiş bir veya iki bisikletçiye sıcak bir yatak, güvenli bir ortam, bir tas çorba ikram etse..

Kim müsaitse isim ve telefonları bir başlık altında toplansa..

Tura çıkmak isteyenler o telefonlarla irtibata geçse.

Bugün sana yarın bana..

A.Taha TERCAN

Aktif Üye
Tepki
102
@Tolga Ayla

Fikirler çok güzel. Yurt dışında seyahat edenlerden öğrendiğim kadar benzer bir hizmet Avrupa'da varmış. Eğer böyle bir şey olursa bende seve seve yardım ederim. İnsanlığımız ölmesin hiç bir zaman ... ...

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Federasyon ve sponsor aramakla çok uğraştım...neler döndüğünü çok iyi biliyorum..güvensizlik her zaman her yerde vardır dostum.karamsar ve olumsuz muhalefetle birşey olmuyor.benim için önemli olan kişilerin bir araya gelerek yaptıkları şeyler...hiçbirşey kolay olmaz.ki seni forumdan biliyorum yaptığın şeyleri beğenerek özenerek takip ediyorum.güvensizlik için kişi başı 1tl ne ifade ederki?selamlar.(yürüdükçe ölenler)...#Asla Sürüden Olma#

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Hepiniz sağolun bunlarda yapılabilir...fakat daha önemlisi güvensizliği ve diğer olumsuz şeyleri aşıp birşeyler başarmak...diğer mesajda belirttiğim gibi kişi başı 1tl bile Forum ailesi çapında iş yapar.