Bisiklet Fiyatlarındaki Düşüş

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Siparişlerin teslim edileceğini pek sanmıyorum. Bazı arkadaşlar buna itiraz edecek ama bana göre gayet normal, o çok iyiler dediğimiz yurtdışı alışveriş sitelerinde bile buna benzer durumlarda siparişlerin iptal edildiğine çok şahit oldum.

Scudo

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Forumla alakası olmayanlar da üye olup dadanır şimdi satan varsa alırım diye. Genelde bisiklet tüccarları(servisleri) oluyor bu tipler(Forum içi arkadaşlar müstesna)...

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@kkazim

belirttiğiniz durumu yaşadım birçok kez. ancak bu durum farklı. yurtdışı alışverişte muhatap, gidilecek yol vs farklı ve daha uğraşlı olabilir. ancak burda durum yurtiçi ve çözüm merkez tükeici hakem heyeti. işlemler daha basit. bence uğraşan netice alır gibi.

@uğur çalık
se 2000, cross 1300, cross 1800 ve cross 5100 alddım. gelirse eğer, cross 1800 veya 5100 kendime ayırıcam. gerisi satılık :)

mucoist

Üye
Tepki
79
Bisiklet
Merida
Gece 03.00'de konuyu okuduğumda avro bazlı fiyatların yanlışlıkla lira cinsinden yazıldığını zannetmiştim. Bu sebeple yapılacak alişverişin fırsatçılık olacağını düşünerek neredeyse tamamı satışta olan bisikletlerden hiçbirini almadım.

Yanılmışım :confused:

Biraz önce Facebook'ta 556 TL'ye ghost marka bisiklet ilanını gördüm. Amaç fiyatlarda damping yaparak sitenin tıklanma sayısını artırmakmış. Muhtemelen de yarın yanlışlık oldu deyip satışın iptal edildiğini falan söyleyecekler.

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
Param olsaydı alırdım heralde.
Sonuçta orda ne yazıyorsa fiyat odur.
Mecbur gönderecekler. Gönderim yapmazlarsa para iadesini taksitli yapacakları için alan arkadaşa geçmiş olsun deriz.
Ürünü gelirse de hayırlı olsun deriz:) Vicdani yönü de var ya neyse artık.

VolkanS

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Ghost
@mücahid yapıcı
Onun çıkmasının sebebi sanırım, sizin ilgilerinizi analiz edip reklam kısmında çıkmasından kaynaklanıyor ama bu fiyatlara gönderirlerlerse baya reklamları olmuş olacak

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Ticari amaçlı se 2950 / 2930 / 2920 Alan varsa görüşebiliriz.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İyiki bir alınır dedim herkes almaya başladı :D

Sony Xperia Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Berke Kazankaya

forumdan mesaj atanlar, facebook tan ekleyenler.. insanlar daha önce görseymiş 1-2 saate bitermiş muhtemelen :)

• Beğen
Tepkiler: Berke
Tepki
3
@VolkanS

Bu yoruma katılıyorum mesela ben ne zaman bir hepsiburada.com reklamı görsem genellikle o sitede en son baktığım ürünün reklamı oluyor yani o ürün için değil reklam siz ona tıkladığınız için gösteriliyor.

Murat Alaaddinoğlu

Aktif Üye
Tepki
66
Bisiklet
Ghost
Bende bir adet alanlardanım düşündüm bir kaç tane dahamı alsam ve e ticaret yapmama rağmen ve her türlü satacağımı biliyorum ama kendimi distribitör yerine koydum vicdanım el vermedi, belki satıp daha 3 ay önce aldığım 3000 küsür tl ye aldığım 2950 nin fiyatını daha karlı bir hale getirebilirim diye düşündüm yoksa en başında denk geldi se 8000+ 2950 den dizebilirdim 2920 aldım o da zaten büyük olasılık iptal olucak herne kadar tüketici yasasında koyduğu fiyattan vermeleri icab ediyorsada vermeselerde haklılar tüketici mahkemesiylede uğraşamayacağım üç ay boyunca ben ordanda birşey çıkacağını sanmıyorum açıkcası bu olay amazon daki gibi olsa direk yollarlardı ama malesef amazon değil :).

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Murat Alaaddinoğlu
kısmet hacım. ben şahsen siparişlerimden en azından biri için uğraşacağım :)

Tepki
3
Toplu sipariş eden var mı arkadaşlar?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Selçuk KARABULUT

4 siparişim var :)

Barış Y.

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Ghost
Sipariş durumunuz nedir peki ? Kargoya verildi mi gönderilecek mi bisikletleriniz ? Gerçekten merak içindeyim :)

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Düşük model olabilirler yada dolar biraz düştü Bu aralar belkide ondandır

Barış Y.

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Ghost
@mustafa genç

Siz konuya pek vakıf değilsiniz sanırım.Hepsiburada.com büyük bir hataya imza attı,bünyesindeki bisiklet fiyatlarını euro bazında değil de TL bazında sattı.

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@mustafa genç

1047tl'ye slx donanımlı bisiklet satıldı. se 8000 ;)

@Barış Y.

9 nisan kargo çıkışı olarak gözüküyor ilk üç siparişimde :)

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Tahmini kargoya veriliş süresidir o. Fazla ümitlenmeyin bence...

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Halil EROĞLU

evet, tahmini kargoya veriliş zamanı. vermezlerse sıkıntı yapmam. hakem heyetine başvururum. 2si bende :)

not: Gençler müjdemi isterim. Yeni Ghost bisikletlerimiz hayırlı olsun. Az önce hepsiburada.com müşteri hizmetlerinden arandım. Bir takım sorular sordular ''verdiğiniz adres ev mi iş mi? İş adresi ise çalışan mısınız işyeri sizin mi? bisikletleri kime aldınız, iş yerine mi kendinize mi?'' Cevaplarımı verdim. Siparişlerinizi onaylıyoruz dediler :)