Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Festivali 1. Gün

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Özer Koç tarafından paylaşıldı.

1. Özer Koç

Özer Koç Kıdemli Üye

Adı:
    Özer Koç
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi Bisikletliler Derneği'nin emekleri ile 1. Uluslararası Bisiklet Festivali organize edilmiştir. Dün 1. gün etkinlikleri vardı. Açılış olduğu için konuşmalar falan baya zaman aldı. Ama çok zevkliydi. Sağolsunlar yemek falanda verdiler kamp için kayıt yapmadığımız halde. Orada ayaküstü bir kayıt yaptılar. Botanik Park denilmişti ancak Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda toplanıldı. Önde bisikletli gruba takılmasam bulamazdım sanırım. Buluşma yerine vardım. Fazla kimse yoktu. Kayıt vs. yaptık. Yemeğimizi yedik. Bakırköy meydanına gittik yemekten sonra. Tabi polis eskortunda. Baya havalıydı :) Alkışlar falan. Meydanda Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ve Bisikletliler Derneği Başkanı konuşmalarını yaptı. Her iki başkanda baya sempatikti. Florya'ya
    doğru yola koyulduk. Belediye başkanı da biraz eşlik etti sonra ayrıldı. Florya'ya vardığımızda dilek fenerlerini uçurduk (uçurmaya çalıştık) Ben uçurdum ama çoğu kişi başaramadı :) Limanda bulunan tekneleri yakacaklardı az kalsın :) Sonra ver elini Bakırköy. Gayet hoş bir turdu. İkinci ve üçüncü gün çok daha iyi olacak inşallah.
    İlk olarak verdikleri hediyeler:

Botanik Park

Toplanma yeri

Bakırköy Meydanı

Florya

Dilek Fenerleri

İnşallah hoşunuza gider. Teşekkürler.

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ön farlarımız aynı sanki :)

3. Birhan K.

Birhan K. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ah o yeleklerden yarın da dağıtılsa keşke. Bugün gelemedim.. Yarınki tura katılacağım. Tam da ihtiyacım olan şey yahu. Yaşasın bedavacılık!

4. Gürkan Ç.

Gürkan Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sanırım yeleğin avantajı gece görünürlüğü arttırması.

5. Veysel Clouser

Veysel Clouser Aktif Üye

Adı:
    V.Clouser
    Seviye:
    Merhaba,
    Etkinliğe bugün katılıp gece konaklayabilir miyiz? Bilgisi olan arkadaşlar var mı?

6. Özer Koç

Özer Koç Kıdemli Üye

Adı:
    Özer Koç
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Klasik ön far. Herkeste var. Bir abla dünkü etkinlikte far getirmişti resmen kocaman. Megafona benziyordu. Galiba grubun başı bu dedim. Megafon da bunda olduğuna göre :)

Aslında kayıt işlemi konaklamadan ziyade verilen yemekler ve hediyeler için. Ama oraya giderseniz kayıt yapıyorlar. Hediyeler kalmadı galiba :( Bütün bedavacılar üzülmüştür :) Yelek iyi ya fosforlu olduğu için gece görünürlük açısından gayet iyi.

7. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bugünkü turdan bilgisi olan varmı