Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Federasyonumuzla iletişime geçin...

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Hakan Yazman tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Geçtiğimiz Isparta dağ bisikleti yarışında Mustafa beyle sorunlarımız konusunda görüşme imkanı buldum, konuşmalarımız sonucunda en büyük sorunumuzun sorunlar üzerine yazılı bir iletişime geçememek olduğunu kanaat getirdim.

Mustafa bey sorunların yarışlar esnasında ayaküstü ve yazılı ve resmi olmayan bir yöntemle dile getirildiğini dolayısıyla kalıcı olmadığını ve yerine ulaşamadığını belirtti.

Bu yüzden her türlü sorunumuzu uygun ve resmi bir dille email , faks , mektup gibi kalıcı iletişim yollarıyla federasonumuza ulaştırsak yerlerine ve ilgilenen kişilere ulaşacağını belirtti.

Yine bir ayrıntı; email lerimiz ilk elde Osman beyin eline geliyor ve ordan ilgili makama aktarılıyor, dolayısıyla attığınız mailin iletildiği yeri ondan öğrenebilirsiniz.

Bir diğer yöntem de sorunları önceden dilekçe olarak hazırlayıp yarışlar esnasında altlarına toplu imza atarak görevlilere teslim edebiliriz.

Mustafa beye de bu yardımcı, ılımlı ve yol gösterici tavrından dolayı burdan yine teşekkür ediyorum.

İletişim geçmek için :

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanlığı

Adres: Ulus İşhanı A Blok Kat:4 - Ulus/Ankara
    Telefon: (0312) 310 96 13
    Faks: (0312) 312 12 75
    E-mail: info@bisikletfederasyonu.gov.tr