Bisiklet Elçileri Olmaya Ne Dersiniz?

Scudo

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Bisikletim oldukça ağır ama oldukça rahat bir sürüş sağlıyor..Özellikle yokuş aşağı giderken harika...:p
Karbon bisiklet sahibi olmak da , insana kendini iyi hissettiriyor bu da bir gerçek tabi ki..:in:

alıntıdır:
" Eğer karbon bisikletiniz çalınırsa yerine yenisini koymanız zor olabilir,
buna harcayacağımız parayı daha iyi ışık, daha iyi kıyafetlere harcamak daha mantıklı değil mi?, "

Doğru söze ne denir...............:

.
.

• Beğen
Tepkiler: Yunus YILMAZ

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Konu için teşekkürler."Car bon" dedik ama yine eleştiri olabilir.. :)
Car bon sahibi olmak tabi güven sahibi olmak ve gerçek anlamda bisikletten zevk almaktır. Bu imkânlar, Türkiye bükçesine göre de fazla olamazsa daha iyi olurdu.
Naz34 Hanım, alıntı kısmına katılmıyorum. Bir Car bon kadro ile kıyafeti denkleştirmek ve daha iyi olarak görmek "bence" pek mantıklı değil.

Nedeni ise, normal bir kıyafetle de güzel bir performans sağlanır. Ama bir car bon kadro olmadan o performansı sağlamanız mümkün değil.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Yunus YILMAZ

Yunus YILMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
604
güzel bir etkinlik.
fırsatı olan herkesin yararlanmasını isterım
teşekkürler.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
" Eğer karbon bisikletiniz çalınırsa yerine yenisini koymanız zor olabilir,
buna harcayacağımız parayı daha iyi ışık , daha iyi kıyafetlere harcamak daha mantıklı değil mi?, "

Mantıklı.Karbon bisiklet herkesin olsun ama olmuyorsa da alternatifler de yok da değil.Kıyafet ve ışık konusuna katılıyorum.Yol bisikletinde kullanılabilecek türden hafif ve su damlası şeklinde bir far yapamadılar sonunda el üretimi yaptıracaklar bana.
Kıyafet konusu tamamen ayrı.İyi bir giyim her zaman önemlidir.Zamana karşı antremanları için ise giyim vazgeçilmezdir.