Bisiklet düşünüyorum bilgi verirmisiniz.

Serdar Sarı

Daimi Üye
Tepki
77
Bisiklet
Cannondale
Hasan Karagüney bak arkadaşım bıkmadım usanmadım konudaki tüm mesajları okudum bu insanlar sana daha iyi bi bisiklet alabilmen doğrultusunda bazı önerilerde bulunmuş. Ama sen napıyosun at gözlüğünü takmış bildiğinden vazgeçmiyorsun. Tamam buna eyvallah ama bide sana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara köpek gibi davranıyosun neymiş "gereksiz saçma sapan yazılarla konuyu doldurmayın" falan.. Bu arkadaşların seninle dalga geçtiği falan yok sadece sen daha iyi bisiklet al paranın karşılığını daha iyi al diye uğraşıyorlar. Ve bunu yaparken hiç bi çıkarları yok kimse para vermiyor bu insanlara sana yardım ettiler diye. Biraz saygı lütfen ya..

Scudo

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Karagüney

Madem yorumunun içinde adım geçti birkaç ekleme yapayım :)

İyi niyet göstererek bu konunda attığım ilk mesajda kron xc250 v frenli, Salcano ng650 hd ya da Salcano astro 240-241 serisi bisiklet al dedim. Ama sen ne yaptın o mesajımı hiç takmadın yok çift amortisörlü istiyorum buranın kasisleri çok beter orta amortisör anca sürülüyor vs vs. diyorsun. Bende sana madem orta amortisör istiyorsun Methanol önerdim çünkü senin için burada 5-6 sayfa Montana'yı alma diye mesaj atıldı hiçbirini takmadın..

Birde çıkıp Can Cem kardeşimin yorumunu alarak işte aradığım yorum buydu diyorsun. Ben sana o yorumu daha ilk mesajımda gönderdim. Bak Can Cem kardeşim ne demiş:"Eğer 600 lira çıkarabilirsen Salcano NG 650 HD önerebilirim"... yani iş dönüp dolaşıp benim sana ilk attığım mesaja gelmiş ;) Bu arada NG650 HD Kütahya'da arkadaş 580 TL'ye aldı.

Şimdi çıkıp bir daha saçma sapan yorum yapmasınlar demişsin. Sana şu kadarını söyleyeyim sen al Montana'nı ve bahsettiğin yokuşlarda kasislerde bisikleti sırtlan böylece hiç kasis, tümsek hissetmezsin.

Hadi hayırlı olsun bisikletin. ;) Haa bu arada sen İstanbul'un neresinde oturuyorsun da yolları çok berbat ?

mavinehir

Daimi Üye
Tepki
96
Forumda yardıma istekli arkadaşları inşallah soğutmaz bu durum.Yardımcı olacaklar iyi dayanmış bence.kalitesiz mallar bu nedenle çok satılıyor.görüntü iyi ama içerik yok.Hem de pahallı.birde tecrübelileri dinleme...

Tepki
1
İsim
Melih Kaya
Bisiklet
Bianchi
Arkadaslar ben bisikleti koyde yaz tatilinde kullaniyorum. Bisiklet yokus yukari agir geliyor baska binenlere ama sanirim ben alistim... Bisikleti alali cok olmadi suan hidrolik disk fren ve baska bir marka amortisor almayi planliyorum (400tl ye kadar) arka vitesinide en iyi modelinden alcam suana kadar bikac defa lastigi patladi onun haricinde hicbir sikintisi olmadi pek bakimlida kullanmiyorum senede 1 bakim yapiyorum. Bisiklet burda denen kadar kotu degil ng650 den kat kat iyidir. Arkadadasimda var her sene rektefeye veriyor ve servisi sikintili artik para ile orjinal parca taktiriyor. 3 sene olmus alali... alacak varsa belki suan yine dusunsun ama alabilir fena bisiklet ama degisecek birkac parcasi var amortisor iyi ama agir iyisinibalmali uzun sureli kullanimda hidrolik disk fren almalisiniz bunun disinda hicbir sorunu yok bisiklet agir ama hemfikirim milletinkine binince asiri hafif geliyor.