Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet dünyası deniz derya olmuş.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında akiilhan tarafından paylaşıldı.

1. akiilhan

akiilhan Yeni Üye

Adı:
    Abdulkadir İLHAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar kolay gelsin.

Ankara'da genel olarak yolda süreceğim, 70-80 km yol yapabileceğim ama arazide de (çok sert arazi olmamak şartıyla) kullanacağım bisiklet alıcam.

Boy: 1,86 m kilo: 100 kg.

Galiba hibrit tarzı bisikletler en ideali gibi geldi. en fazla 900 liraya çıkabilen bir bütçem var.

O kadar çok seçenek var ki inanın boğulmak üzereyim.

Aklıma gelen v fren ve kilitlemeli süspansiyon (eğer süspansiyon olacaksa) bir bisiklet.

Carraro sportive 224 mantıklı geldi bana. Birde salcano'lara bakıyorum ama çok fazla model var hangisine odaklanmalıyım bilmiyorum.

Sizin tavsiye ettiğiniz hibrit ya da mtb şu bisikletlere bir bak dediğiniz markalar var mı?

TSigalko bunu beğendi.
  2. caesar

caesar Forum Demirbaşı

Adı:
    caesar
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Salcano city sport 30 var aradığınız fiyata uygun.. Göz atmaya değer diye düşünüyorum. .

3. eyupozturk

eyupozturk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bu amacla ben sedona 300s aldım. butce o rakamlarda

4. aycan turan

aycan turan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano kullanıyorum memnunum ama mümkünse ilk olarak carraro serilerine bak derim

caesar bunu beğendi.
  5. erencaner

erencaner Forum Demirbaşı

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hocam city sport 30 2015 alıp iade etmiş biri olarak bu fiyatlara cıkıyorsanız 14, 14.5 kg'lik şehir bisikletlerine binmeyin. amortisörsüz alın, şehirde kullanırken 3-5 sürüş sonra yük oldugunu anlayacaksınız. amortisörsüz tercih ederseniz bisikletiniz nereden baksanız 1.5 2 kg daha hafif olacak. daha hafif olması demek yokuş cıkarken rahatlık demek, daha atik bir bisiklet demek vs vs. bence mosso dmw 771 modeline bakın 12.5 kg agırlıgı var. ayrıca amortisör her pedala basısınızda gücünüzü emmeyecek. öte yandan agırlıgını saymazsak salcano city sport 30 temiz bisiklet. üzerindeki continental country plus tekerler agır olsa da patlamaya karsı oldukca direncli diye okudum kullananlar da memnun ama agırlık bi tık daha onemli bence.