Bisiklet Dergisi

NaKe

Üye
Tepki
7
İsim
Namık K. K.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba arkadaşlar, ben dağ bisikleti, motocross, rally gibi extereme sporlar bulunan dergi arıyorum. (yol bisikleti de olabilir içinde) İngilizce, Türkçe hiç fark etmez, sizin bildiğiniz dergi var mı Türkiye'den satın alabileceğim, genelde hep asfalt üstü sporlarla ilgili dergi var:)

Scudo

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@NaKe

ne yazık ki yok , google dan aratarak bu tip yayınları Türkiyeye gönderebilecek dergilere abone olabilirsin:(

NaKe

Üye
Tepki
7
İsim
Namık K. K.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ERDOGANKESGIN
Çok teşekkürler. Sıkıntıdan patlayacaz zaten yakında bu ülkede, ne bi aktivite var ne bi spora ilgi! Futbol futbol diyolar, doğru düzgün stad yok ülkede, yeter artık valla! Yakında kafamızı dağıtacağımız hiç birşey kalmayacak ya! Sonra neden insanlarımız agrasif oluyo diyolar, en ufak tartışmadan cinayet çıkıyor.
Daha lisedeyken bizim boş dersimiz olurdu müdürden top isterdik, hadi len derdi. Sen bu eğitimden ne bekliyorsun, 6 saat ders 5 dakika tenefüs, böyle eğitim mi olur, sonra adamda ne okuma sevgisi kalıyor, ne öğrenme isteği kalıyor, ne spor sevgisi, bilinci kalıyor.
Neyse ya, dergiden nerelere geldi konu, ama forumun amacı da bu değil mi, hep televizyondaki adamlar mı yorum yapacak, biraz da biz yorum yapalım:)
Herkese tekrar sevgiler, kafanızı biraz olsun rahatlatın arkadaşlar, güzel şeyler düşünün, güzel şeyler yapın, "ders, iş, ders, iş" diye sayıklamayın. Kar yağsa bile bisiklete binin, bakan baksın, gülen gülsün, ona ne! :D
Hadi iyi eğlenceler herkese! Saydırdık gene :D

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Dergiden ziyade ben Extreme Sports (TV) Channel'de Ride Guide MTB isimli programı zevkle izliyordum ama birkaç aydır rastlayamaz oldum. Sanırım sezon nedeni ile yayında değil.
Dergi olarak elektronik olarak yayın yapan bir dergi vardı Türkçe ama ismini anımsayamadım. Hatırladığımda buraya ekleyeyim.
Sevgi ile...

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Bisiklet ile ilgili internet üzerinden okuyabileceğiniz Tekerlekizi dergisi var.
(link)

Atlas dergisinde de doğa sporları ile ilgili yazılar bulabilirsiniz.
Bunların dışında aşağıdaki sitelere bakabilirsiniz.

(link)
(link)
(link)

Dağcılıkla ilgili dergiler

Climbing Magazine
RAVAGE - Swiss Climbing Magazine
Available Rock
Boulderdash
Climb Magazine
High Alaska Magazine
Mother Rock Magazine
Mountain Online
Over The Top
Rock
Rock + Ice Online
Rock and Groove
TopRope.com

Kaynak:
Zirve Dağcılık

NaKe

Üye
Tepki
7
İsim
Namık K. K.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat İLK
Teşekkür ederiz Murat Bey çok yararlı oldu bu. İnşallah yakın zamanda daha rahat elde edebiliriz bu dergilei

• Beğen
Tepkiler: Murat İLK

M.Cilasun Bayülgen

Daimi Üye
Tepki
254
Tırmanış ile ilgili dergilerimiz vardı, yerli yayın...

Takoz ve XI+ (Onbir Artı), hala hayattalar mı bilmiyorum.

Bir aralar da Remzi Kitabevine MBUK gelirdi, Mountain Biking UK.