Bisiklet.com Yeni Yıl İndirimi ve Correre CLXX

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
Ürün dün elime ulaştı ama tartım evde olduğundan ve yoğun olduğumdan bakamadım. Akşam açıp kontrol ettim. Anlatıldığı gibi... 170 TPI. Aldığım yerle konuşmuştum zaten. Türkiye'deki gümrük mevzuatının değişmesiyle bu yıl CST'nin üst gurup lastikleri Türkiye'ye ilk defa girmiş. Bu ürün de CST'nin üstü grup ürünleri arasında bu yıl satılmaya başlanmış. Gözümden kaçmazdı :rolleyes:

Haftasonuna lastiği takacağım. Sürüşte aman aman bir fark olacağını sanmıyorum. Michelin Dynamik modeli ile aynı sonuçta yani kanalsız, düz. Protect leveli 3 olması benim için artı. Ben dokuma sıklığını ve hafifliğini beğendim. Klasik 27 TPI nerde, 170 TPI nerde :) :harika:

Scudo

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Bir sürün bakalım. Yuvarlanma direncini merak ediyorum ben.
Önceki lastiğinizi de yazarsanız aradaki farkı yorumlarınızı da hesaba katarak daha iyi analiz edebiliriz.

Bu arada, önceki mesajımda bahsettiğim pabuçlar geldi. Ürün orijinal Shimano Dura-Ace. Alacak olanlar için bilgi vermiş olayım.

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Fiyat olarak piysadaki muaidillerine göre oldukça iyi.Rubena fiyatına neredeyse.Malum korumasız olan modelleri çok kötü.Rubenanın 160 kmde 4 kez patladığını bilirim.Arkadaşım bu lastikten kullanıyordu ve memnun olduğunu söylüyordu.Ama ne ölçüde direnç verir bilemiyorum.İyi çıkar memnun kalırsınız İnşaAllah.

• Beğen
Tepkiler: Helen

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Conti ultra sportlardan cok memnun kalmış ömürleri bitince 35 schwalbe cx comp lara geçmiştim.Bakalım güzel lastiklerse yeniden 23 lastiklere dönüş yapılır.

Haluk Eke

Daimi Üye
Tepki
1.300
İsim
Haluk Eke
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Specialized
Kaç gram olduğunu yazmamışsınız, gerçekten 170 mi?

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Aha..İşte şimdi bütün dengeler değişir...

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
@Özhan Akgöğ :) Döndü döndü. Bir sorun yaşamadım ya, yalnız baya yorgun geldim pek forum havamda değildim o yüzden yazamadım :)
@Uğur S. Sürüş gayet iyi geçti. Biraz tempo çalışmak istiyordum. Sorunsuz, süper keyifli ama tempo sebebiyle yorucu geçti.
@Uğur S. Yuvarlanma direncine gelince oldukça başarılıydı. Ömrünü tamamlayan Continental Grand Prix 4000 lastiğimden sonra sürüşte performansı aratmadı. Tavsiye ederim.
:harika:

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Sipariş vereyim bari :D

Strava kaydı paylaşmanız mümkün mü? GP 4000 kayıtlarınız ile karşılaştırmak işe yarayabilir.

• Beğen

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Helen kolay be. açıyon start diyon telefonu cebine koyuyon sonra. sen tur atarken o da cebinde hesap kitap yapıyor.
gps çekmediği zaman biraz saçmalıyor sadece. gps çektiği zamande en son çektiği yerden seni uçak geçişi yaptırıyor :D

• Beğen

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
@chnkrmz E hız km sensörleri de aynı işi yapmıyor mu? Kaç km gittim ne hız yaptım bilmek için. Yani aynı şey diye hiç ilgilenmedim açıkçası. Bilemiyorum arada ne fark var diye boşvermiştim. :)

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük