bisiklet çalınmasın die sahte çizik yapmışlar :)

Scudo

Pugtdeem

Daimi Üye
Tepki
229
çakırtmalar hoşuma gitti görünce direk aklıma tanıdığın arabasına şaka amaçlı yapıştırmak geldi:) bisikletin çalınmasına karşı etkisi yok denicek kadar azdır bence yada çok abartıp yapıcaksın o zamanda senin gözüne kötü gelir:) sağol...

hypromellose

Aktif Üye
Tepki
431
Ping pong topu kullanarak araba kapılarını açmayı başaran zeki türk insanını bu çıkartmalar ne kadar kandırır ki? :rolleyes:

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
baya güzelmiş valla ama benim bisiklet siyah bpek etkili olacağını sanmıyorum

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@Pugtdeem

sen söyleyince benim de kafamda daha çok şaka amaçlı süper kullanılacağı geldi :) iyi fikir aslında...

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
valla çalacak adam ne yapa eder çalar boyasına bakmaz. tam bir ticari şarlatanlık, anca şaka amaçlı kullanılır.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Şaka amaçlı kullanımı çok zevkli oluyor. Şaka malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz, ben daha önce alıp kullandım şaka amcıyla. Bir de cama yapıştırılan ve cama ''çatlamış'' görüntüsü veren var ki sormayın. Arabasına yapıştırdığımız kişi ağlamak üzereyken söykedik şaka olduğunu, başladı kovalamaya :) Ne kadar gerçekçi durduğunu siz düşünün... Ama çok yaklaştırmayın, yakından bakınca belli oluyor yapıştırma olduğu :)

pumpkin

Üye
Tepki
29
çok güzel fikir benimkide bayaa pahalı almam lazım böyle bir tebbir

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bu stickerı yapıştırıp bisikletimin boyası atmış gözükeçeğine daha farklı önlemler almayı tercih ederim. Çünkü hiçde hoş görünmüyor. Alyazmalım türk filminde Türkan Şoray çok güzel diye annesi çeşmeye yollarken yüzüne kömür sürmesi gibi olmuş. :)

• Beğen
Tepkiler: İlker Gök

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
hırsızlarımızı onlarla kandırmak zor, adam çaldıktan sonra komple boyayı sıyırıp başka renge boyar :) bu arada ben hırsız değilim :D öyle bi yazdım ki hırsız izlenimi bıraktım :p

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Böyle şeylere niye para vereyim ki!
Alırım elime bir gazoz kapağı, bisikletimin boyalarını kendim çizerim. ;)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hhtatar

Sanırım karıştırdınız. Gazoz kapağıyla çizdiğiniz zaman kadronuzu gerçekten çizmiş oluyorsunuz. Ama buradaki çizik ve boyası atmış görünümlü sticker olduğu için istediğiniz zaman sökerek kadronuzu eski haline getirebilirsiniz. Ama siz gazoz kapağıyla çizip yaraladığınız yerler ancak boyanarak tekrar düzelir. Bu benim düşüncem.

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@hhtatar

bir karışıklık olmuş :) kadroyu gerçekten çizdikten sonra bir anlamı yok ki :) böyle kocaman çizik olsa kadromda(kendi ellerimle bilerek yaptığım) hırsızdan çok beni rahatsız eder...

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
enteresan bısey kım bısıkletının kotu gorunmesını ısterkı :D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@tuninger_haa

Bence kimse istemez. Çünkü bir çoğumuz bisikletimizi ne gayretle satın alıp, ne emeklerle toplayıp, ne hayallerle biniyoruz ki böyle bir çizik benim üzülmeme ve moralimin bozulmasına yeter... :(