Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Blogu Geziyorum.net Türkiye 3.sü oldu ama Sitemim var...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında nikto tarafından paylaşıldı.

1. nikto

nikto Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklet Blogu Geziyorum.net Türkiye 3.sü oldu ama Sitemim var...

Geziyorum.net 2008 Türkiye Blog Ödülleri Yarışmasında "Hobi" Kategorisinde 3. oldu...

Hobi kategorisinde toplam 40 blog arasında 3. olmak gerçekten benim için başarılı.

Yarışmada bisiklet ve seyahat temalı tek blog olarak ödül almak çok önemliydi. Ödül aldığım Video görüntüsünü aşağıda izleyebilirsiniz.

http://www.geziyorum.net/turkiye-blog-odulleri-3.su-olduk.html

Forumumuzda bir cok yazımı trafik almak ve blog dunyasında bisiklet ve gezi blogu olarak varolmak için yazılarımın linklerini bu iteye vermekte ve sitemi bu binlerce uyesi olan guzide gruptan arkadaslarimin ziyaret etmesini istemekteyim.

İlginc cografyalara geziler duzenlememe ragmen bu yazılarımı okuyan ve tıklayan sayıları gercekten az... Sizden ricam sitemi daha sık ziyaret etmeniz. 4000den fazla foto, 100e yakın kask kamerası cekimi bulunan sitemi forumdan yonlenerek gelenlerin sayısı web istatistikleri aracımda da gordugum uzere maalesef uzuluyorum ama cok az...

Herhangi bir reklam dan para kazanmıyorum. google ads koydum denemek icin 6 ayda 10 dolar birikmedi.. Amacım para kazanmak vs degil sadece trafigim ile bir yerlere gelmek ve daha cok bisiklet yazısını insanlara sunmak.. sitemdeki bannerlar bana malzeme ve manevi destek verenlere aittir.

Blog kategorisinde 3. oldugumda 4 oyla ikinciligi kacirdim. diyeceksiniz ki neden buraya yazmadın oy verirdik. Bu amacla yola cıkmadım. bisklete ve geziye gonul verenler Turkiyenin ilk bisikletle gezi temalı bloguna destek olacaklardı.nitekim oldular...

Sizden ricam yazılarıma daha fazla goz atmanız ,elestirmeniz ve blogu bisikleti ve ona hakettigi yere beraber tasıyalım 3 senedir verdigim bu cabada desteginizi hissetmek isterim sevgili dostlarım...

selamlar...

EMRE TOK
    www.geziyorum.net
    TEŞEKKÜRLER...

brol, janset, Serdar TEBER ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Abi güzel dileklerin ve amaçlarına insallah en kısa sürede ulasacaksın çünkü biz bisikletseverler olarak gereken destegi elimizden geldigince nezaman olursa olsun vermeye hazırız.
    Ben de elimden geldigince sitene girmeye çalışacagım;)

nikto bunu beğendi.
  3. neveragain

neveragain Yeni Üye

Seviye:
    emre bey tebrikler:)o gün de yanınıza geldim hattaa:)kola tanıtmı yapıyodum o gün organizasyonda...gayet sıkıcı gecen işin tek eglenceli kısmıydı sanırm bi bisikletcinin orda ödül aldıgını izlemek:)
    sitenizi daha sıkı takip edicem inşallaah bundan sonra:)

nikto bunu beğendi.
  4. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Ben de çalışmalarınız için teşekkür ederim. Siteye her gün göz atmaya çalışacağım.

nikto bunu beğendi.
  5. janset

janset Üye

Seviye:
    sık kullanılanlara ekleniyor hemen:)

nikto bunu beğendi.
  6. nikto

nikto Aktif Üye

Seviye:
    ARKADAŞLAR DESTEĞİNİZİ TEŞEKKÜR EDERİM. YAPMANIZ GEREKEN WWW.GEZIYORUM.NET SİTEME GİRİP SOL KOLONDAKİ FEEDBURNER EMAIL ALANINA EMAIL ADRESINIZI GIRERSENIZ , GEZILERDEN FOTOGRAFLARDAN GUNCEL BISIKLET HABERLERINDEN BILGI ALABILIRSINIZ...
    SIMDIDEN TESEKKURLER

EMRE
    WWW.GEZIYORUM.NET