Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet bilgisayar oyunu

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Melih Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Melih Bilen

Melih Bilen Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar herkese
    Bugün Fransa'dan internet üzerinden getirttiğim Pro Cycling Manager Saison 2010 Tour de France adlı oyunum geldi. :) Yollayan site çok hızlı yollamış.Bu şu anki bilgisayarım oyunları pek kaldıramadığından daha oynuyamadım.Ama bu cuma kısmetse oynuycam tanıdığımın bilgisayarında.Oyun güzel gözüküyor. :in: Reklam yapmak istemiyorum ama oyunumu Fransa'nın bilinen medya/müzik mağazası FNAC'den getirttim.İlgilenen arkadaşlar oradan ısmarlayabilir diye düşünüyorum çünkü bana sorunsuz bir şekilde geldi.

2. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Oyun çok güzel tavsiye ederim herkese.Biraz zordur.Gerçekten takım yönetiyormuşçasına insanı bağlıyor.Tüm serileri var.

Cyclist999 bunu beğendi.
  3. FarukDemir

FarukDemir Forum Bağımlısı

Seviye:
    Oyun için teşekkürler,
    daha önce oynamadım ama güzele benziyor.

Oyundan görüntüler:

Cyclist999 ve Hasan Topcan bunu beğendi.
  4. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Türkiye'den, Steam üzerinden, 30 dolara alınabilir.

hanifisari bunu beğendi.
  5. Melih Bilen

Melih Bilen Aktif Üye

Seviye:
    Hakikaten zor hele kendi takımımı kurdum büsbütün zor:) günde üç yarışa giriorm sporcularımın hepsi başka yerde biri portekizde biri katarda biri fransada:) çok zevkli

6. Tunahan_06

Tunahan_06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İndirmeye başladım şu an :D

Melih Bilen bunu beğendi.
  7. şükrü sarıkoç

şükrü sarıkoç Yeni Üye

Seviye:
    tok güzel görünüyor paylaşım için teşekkürler

8. lamba

lamba Aktif Üye

Seviye:
    Yurtdışından sipariş etmişsiniz ama geçenlerde bir cd - kitapçıda buldum. Beklemenize lüzüm yok aslında.

9. Batuhan Ustaoğlu

Batuhan Ustaoğlu Aktif Üye

Seviye:
    benim şuanki pc'im kaldırmayacagı için psp versiyonunu indirdim.Grafikler biraz kötü ama oyalanıyorsunuz.Astana'Yla TdF'yi kazandım :) Gerçekten eğlenceli.PC versiyonu nasıldır kim bilir :(

10. isacakir

isacakir Misafir

bu oyunu indirme linki var mı arkadaslar?

11. lamba

lamba Aktif Üye

Seviye:
    Forumları biraz araştırırsan elde edebilirsin. Ama denediğimde crack çalışmamıştı. Ayrıca warez linklerin yayınlanması yasal olmadığından burada da kimse paylaşmaz.

12. h. ibrahim sertel

h. ibrahim sertel Yeni Üye

2006'dan beri her sezon indiriyorum. Şu anda 2009 versiyonunu oynuyorum. Kendi takımımla 2. sezondayım ve Pro-Tour'a yükseldim. Track versiyonu da çok zevkli ama onda kariyer yapamıyorsunuz. Tavsiyem Custom-Team oyunu. Belirli bir bütçeniz oluyor, takım kuruyor ve takımın herşeyini kendiniz alıyorsunuz, bisikletçi, antrenör, ekipman vs. Önce kuvvetli bir takım lideri belirlemelisiniz. Takım liderinizi sezon boyunca yalnızca önceden belirlediğiniz üst düzey yarışlara sokmanız, giro ve Fransa Turu'ndan yalnızca birinde yarıştırmanız daha verimli oluyor. Yoksa sürantrene oluyor. Bir de yılda en az bir kere leasure trainig kamp yaptırmalısınız. Takımınızı seçerken özellikle time-trial yönünden kuvvetli sporculara öncelik verin ve 2 adet başaltı sprinter alın ki, küçük yarışlarda alacakları birinciliklerle takıma para kazandırsın. Boonen, Gilbert gibi tek gün klasikçilere paranızı harcamanızı pek tavsiye etmem. Onların dışındakilerle de parke taşında başarılı olmanız biraz zor oluyor ama kısıtlı bütçe ile bunları alırsanız all-rounder lideriniz zayıf kalabilir. Bir de vasatın altında genç sporcuları mecburen kadronuza almanız gerekecek. Onları da iyi antrene eder ve belli yeteneklerini ön plana çıkarabilirseniz yarış sırasında faydalı domesticler haline geliyorlar. Sponsorların belirlenmesi ve memnun edilmesi başka bir önemli konu. Gördüğünüz gibi bu oyunda hiç sıkılmaya fırsat yok, bisiklet sporunun tamamen içine giriyorsunuz, öyle ki artık eurosportta bisiklet yarışı seyrederken tüm sporcuların her ayrıntısını bildiğim için yarışın nasıl geçebileceğini tahmin edebiliyorum.

13. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben de birkaç aydır oyunun 2009 versiyonunu oynuyorum. Hatta geçenlerde oyunun kendi sitesinde 2009 versiyonu için 2010 veritabanı yayınlandı onu indirdim yaklaşık 400 küsür mb. Görüntüler 2009 ama takımlar ekipmanlar yarış takvimi vs. 2010'a göre oldu, gayette güzel oldu hani. :)

14. kardagli

kardagli Aktif Üye

Seviye:
    Bilgiler için teşekkürler. Güzel bir oyuna benziyor. Bisiklet sporunu ve takım yapılarını daha iyi tanımak için de faydalı gibi..

15. yalçın pak

yalçın pak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
  16. legolas99353

legolas99353 Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar bu fotoğrafları stravada dolaşıken bir kaç kişinin yüklediği sürüş bilgisindeki fotoğraflarda gördüm. Ne olduğunu merak ediyorum. Acaba bir bilgisayar oyununu trainer ile mi eşleştiriyorlar ve gerçek sürüş deneyimi yaşıyorlar? Bileniniz var mı? image.png image.png

Ekli Dosyalar: