Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet bagajıyla ilgili

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında A.Ugur tarafından paylaşıldı.

1. A.Ugur

A.Ugur Yeni Üye

Seviye:
    ömer dağ bunu beğendi.
  2. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Resimdeki portbagajı kolaylıkla monte edip çıkarabilirsiniz. Üstteki delik Portbagaj için, alttaki delik çamurluk için. Tabi bu arada Portbagajın üst kısmındaki nikelajlı parçayı bisiklete monte edebilmeniz için kadro üzerinde deliklerin olması gerekiyor. Sedona 321 gibi delik olmayan modeller sele kelekçesine bağlanabiliyor ama bu zamanla kelepçenin gevşeyip selenin aşağı kaymasına neden oluyor.

ömer dağ ve A.Ugur bunu beğendi.
  3. A.Ugur

A.Ugur Yeni Üye

Seviye:
    Sanırım ng650 'de de yok. Peki bu model kullanışlı mıdır diğer ürüne göre ? http://www.deltabisiklet.com/File/?_Args=ProductImage,2890,DeltaBisiklet

4. A.Ugur

A.Ugur Yeni Üye

Seviye:
    Buldum delik var sele kelepçesinin oralarda :D :in:

5. ozkanyksl

ozkanyksl Yeni Üye

Adı:
    Özkan Yuksel
    Bisiklet:
    Kron
    Merhabalar, bu yaz planladığım turlar içerisinde 2-3 günlük kamp kurmayı düşünüyorum. Çadır, mat vb. kamp malzemelerini bisikletimle taşırken nasıl bir bagaj sistemi önerirsiniz? Römork mu kadro bagajları mı daha kullanışlı olur? Bu konuya en yakın başlık burayı gördüm. Teşekkürler.

6. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    2-3 günlük tur için römorka hiç gerek olmaz diye düşünüyorum. Kadro bagajı ve heybe size rahatlıkla yetecektir.

7. eozalp1914

eozalp1914 İZMİRLİ ALTAYLI !

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ömer dağ bunu beğendi.
  8. Ömer Ş.

Ömer Ş. Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kullandığım Tranz-x marka bagajı tavsiye ederim.Disk fren ve v fren için iki ayrı modeli var.
    Performans Bisiklet-Tranz x bagaj

9. ozkanyksl

ozkanyksl Yeni Üye

Adı:
    Özkan Yuksel
    Bisiklet:
    Kron
    heybe uyumlu bagaj ve şimdilik 15 litrelik bir heybe aldım maksimum 100km lik günübirlik turlarda kullanıyorum. kamplı turlar için bir nevi alıştırma yapıyorum. Yani bir yandan da kondisyon yapıyorum tabi. bagajı v fren uyumlu satın aldım bisikletin kadrosu disk uyumluydu onu unuttum ama sorun olmadı çok ufak bir temas oldu disk fren bağlantı noktasında. bu konuyla ilgilenenler için fotoğrafta koyacağım. merak edenler için söylüyorum 15 litrelik bagaj biraz ufak kalıyor ama üst boş olduğu için büyük bir sırt çantası (resimde gördüğünüz üzre ben küçük bir sırt çantasını bagaj lastiğiyle üste koydum) ve onun üzerine de çadır mat gibi eşyalar konularak idare edilebilir. Tüm eşyam heybede olsun derseniz daha büyük modelleri öneririm. fikir veren arkadaşlara tekrar teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

10. Safa Arslaner

Safa Arslaner Forum Demirbaşı

Seviye:
    @eozalp1914 bende aynı bagajı kullanıyorum bir sıkıntısı yok bagajla birlikte ortlieb heybeleri kullanıyorum aynı zamanda tıka basa dolu olduğu halde bişey olmadı hatta bir iki kere denemelik üstüne oturdum yine bişey olmadı tek sıkıntısı gelen vidaların içi hafaf paslanmış gibi olmaya başladı bu da sorun değil

eozalp1914 bunu beğendi.