Bisiklet Çantası/Heybe

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Merhabalar ,
Cok Kaliteli bisiklet bagaji ve bu bagajin uzerine konacak heybe seklinde tur cantasi satan yerleri bilen varmi ? Markanin siteside olabilir (Yurtici,Yurtdisi)
Her ikisininde kaliteli malzeme olmasini istiyorum.
Yardimci olursaniz sevinirim ...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
almanya (link) imkanın varsa bana göre burası mükemmel

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona
ebay.com da 2. el harika ürünler var.bakmanızı tavsiye ederim.

Ali ALTIN

Aktif Üye
Tepki
138
Arkadaşlar bisiklet çantası almayı düşünüyorum sizce çantaya gerek var mı? Ne tür çanta fonksiyonel olur? Gidon çantası mı sele altı mı, yoksa heybe tipi mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bence sele altı. Küçük, fazla ağırlık yapmayacak, içine tamir setini, allen takımını, telefonu, cüzdanı alabilecek bir sele altı çanta yeterli olacaktır. Biniş tarzınız sert olacak ise bir ed yedek iç lastik taşıyacak büyüklükte bir çanta almayı düşünebilirsiniz. Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Ali ALTIN

maxicef

Daimi Üye
Tepki
219
Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
şimdi o biraz gideceğin mesafelere bağlı eğer uzun yol yapcaksan heybe türü çanta şart bu birazda eksiklerine bağlı şehiriçi yol yapacaksan sele altı veya gidon çantaları mevcut onları tavsiye ederim yani bu eşya sayısıyla orantılı diyim :)

• Beğen

MertDokur

Daimi Üye
Tepki
205
kurye çantası düşünebilirsiniz böylece bisiklette gereksiz kalabalık olmaz. bir süre sele altı çantası kullandım ama çok çirkin duruyordu ve hiç bir işe yaramıyordu çünkü çok fazla suya ve çamura maruz kalıyor içindekiler.

• Beğen

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
ikinci el giysi bölümünde benim satılığa çıkardığım heybem var.sizin taıwan 3h heybenin modelinden üstelik 1-2 kere kullandım gayet temiz işinizi görür umarım.selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Genç Osman Bircan
Tepki
0
3. Resimdeki kırmızı siyah renkteki Ferrino One-piece Arka Heybe,su geçirmez özelliği var mı?

kultigin

Üye
Tepki
38
Değerli Forum üyesi arkadaşlar öncelikle selamlar.:)
Günlük market-manav alışverişlerimde paket,torbalarımı vb taşımada kullanabileceğim,arka taşıma yerine gerektiğinde kolaylıkla takıp-çıkarabileceğim,28 jant şehir bisikletim için uygun sağlam ve şık bir arka taşıma çantası(heybe) arıyorum.Amacım sadece alışveriş vb lazım olduğunda kullanmak işim bitincede çıkarmak.Turlara falan çımayacağım.
Konu ile ilgili değerli fikirlerinize ihtiyacım var.Nasıl bi model olabilir,nereden temin edebilirim,piyasa değerleri nasıldır gibi.
İlgiliniz için şimdiden teşekkür ederim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Adliyenin karşısında Dağ Bisiklet var(cam gözün hemen bitişiği) oraya sorarsanız büyük ihtimal yardımcı olabilirler size.

kultigin

Üye
Tepki
38
Adanada şehir merkezine gelme imkanım benim için zor.İnternet üzerinden nasıl temin edebilirim.model seçenekleri nelerdir.

Tepki
9
Bisiklet
Merida
İstanbulda heybe taiwan 55 lt 3 parçaya ayrılabilen bisiklet çantasını nerede bulabilirim? Netten biraz baktım ama İstanbulda satan bir yer çıkmadı, hep tek parça taiwan çıktı.

Tepki
7
ben de heybe araştırması yapıyorum da taiwan ı görünce yolliyim dedim , bir bakın isterseniz (link)

aly gunes

Forum Demirbaşı
Tepki
49
İsim
Güneş
Bisiklet
Carraro
bu tip bır heybem var düşünürseniz.

celikzeki

Aktif Üye
Tepki
75
@Ahmet YILDIZ

bende bagaj ve heybe arayışındayım. linkteki heybe çok iyi görünüyor.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
forumda kendi tur heybesini oldukça ucuza üreten bir arkadaşımız vardı,forumda küçük bir araştırma ile sonuca gidilebilir.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Günsezer