Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Aşkı

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Mustafa Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar..

İstanbul Üniversitesinde iktisat okuyorum; edebiyat, fotoğraf ve astronomi ve internet ile ilgileniyorum.. Bu siteden dostum Ümit Orhan'dan bisiklet ile yaptığı gezileri dinledikten sonra bisiklet benim için bir tutku haline geldi. İlk defa bisiklet sürmenin aslında ne demek olduğunu öğrendim ve o an aşık oldum :)

İstanbul'da çalışıp kendi paramla okuyorum, ancak bu para burda hayatımı devam ettirmeme zor yetiyor, yaz tatiline kadar bisiklet alabilmek için ek iş yapmaya başladım.. Artık hem okuyan, hem iki yerde çalışan biriyim :)

Umarım en yakın zamanda bu siteden ikinci el, güzel bir bisiklet alıp sizinle beraber turlara başlayabilirim.. :)

Çok hoş buldum :)

eness, kobalamin, Two_Wheels ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. tanerhosgor

tanerhosgor Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    hoşgeldin , seni zehirleyen Ümit Orhan'a da selamlar ve teşekkürler :)

Ümit Bozyılan bunu beğendi.
  3. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    hoş geldin mustafa kardeş şimdiden hayırlı olsun yeni bisikletin başlamak bitirmenin yarısıdır!

4. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hiçbirşey için geç değildir! Bunun farkına varabildiğiniz için çok şanslısınız doğrusu bisiklet sürmek bence bir keyif aynı zamanda bir yaşam biçimi :)..

Bütçenizi zorlamadan forumun 2.el bisiklet ve parça nimetlerinden yararlanabilirsiniz.:eek: Forumda güzel vakit geçirmeniz temennisiyle

5. Ümit Bozyılan

Ümit Bozyılan Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok hoşgeldin dostum.
    Bisikletforum gerçekten insana birçok şeyler katan bir yer...
    Ben buraya üye olduğumda bisiklet ile şehir içinde turlamaya çekinir, buna rağmen 40 kiloluk bisikletimle fransa bisiklet turuna katılma hayalleri kurardım.

Birçok "dost" edindim bisikletforum vasıtası ile. Bana her konuda çok yardımcı olan, sorduğum tüm soruları büyük bir sabırla cevaplayan abilerim, ablalarım oldu. Birlikte veya ayrı düzenlediğimiz turlarda, birbirimize sürekli destek olmaya devam ettik, acılarımızı sevinçlerimizi paylaştık...
    Bazen biz yollarda olamasak da, yollarda olan arkadaşlarımızla beraber sanki biz turluyormuşçasına zevk aldık.

Bu arada söylemedi deme bisiklet forum "bağımlılık yapar". iki yıldır siteye üyeyim, hala sitedeki muhteşem gezi yazıların çoğunu okuyabilmiş değilim. Muhteşem bir hazine geçmiş günler arasında keşfedilmeyi bekliyor bu sitede...

Şu an her ne kadar istanbuldan ayrılamasam da, aylardır Tayland-Laos Kamboçya da turlar yapan Evrim abinin yazdığgünceleriyle kendimi onunla beraber yollardaymış gibi hayal ediyorum... Evrim abinin günlüğünü okurken yaşadığım hazzı şu ana kadar hiçbir kitabı okurken alamadım, öyle söyleyeyim sen gerisini anla.

İzmir-Çeşme turunda tanıdığım sevgili dostum Ozan ise şu an İzmir-Hatay arasında pedal çeviriyor. Daha ilk aşamalarından beri haberdar olduğum bu tura çalışmak zorunda olduğum için katılamamış olsam da, onunla konuşmak, kendimi onunla beraber bisiklet sürerken hayal etmek bana inanılmaz keyif veriyor...

Tekrar çok hoş geldin,
    Birlikte birçok uzun turlar yapabilmek dileğiyle...

Hoşçakal...

Mustafa Öztürk ve ZekiAlper bunu beğendi.
  6. gezgin2

gezgin2 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hoşgeldiniz...Bizlerde sizleri,yenileri bekliyorduk ;)

İnşallah kısa zamanda turlarda birlikde oluruz ...

7. Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk Yeni Üye

Çok teşekkür ederim arkadaşlar..

@zeki alper
    ben de burdan ikinci el bir bisiklet almayı düşünüyorum. çok güzel bisikletler gördüğüm oluyor ama parayı biriktirmem biraz zaman alacak..

en kısa zamanda parayı biriktirip birlikte turlara çıkarız umarım..

@ümit çok teşekkür ederim dostum.. ilk turumuzu en geç önümüzdeki baharın sonu ya da yazın başında yapacağız inş.. :)

8. TUĞRUL YAYLALI

TUĞRUL YAYLALI Yeni Üye

mrb arkadaşlar ben bu bisiklet işine yeni başlayacagım bütçem 500 tl bana hangi markayı önerirsiniz.daha çok şehir içinde kullanacagım ama azda olsa şehir dışınada çıkmayı planlıyorum.tesekkürler.

9. abidin89

abidin89 yanlizsürenadam

Adı:
    Abidin
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    3 gundur bisiklet kullanmiyorum ve yarin surucem kismetse odama geldigimde bisikletime yarin disari cikiyoruz iyi dinlen dedim :) farkinda degildim bsikletle konustum benden baska varmi boyle arkadaslar merak ediyorum :)

erdsde, sercansekkin ve AyhanCiceksever bunu beğendi.
  10. sercansekkin

sercansekkin Bisiklet sevdalısı...

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @abidin89 emin olun var :D 15 gün önce bisikletim binamın girişinden çalındı. Yerine dayanamadım kafayı fıttıracaktım. Gittim CS 323 aldım :D normalde 5 gün oldu alalı artık direk salona koyuyordum bisikleti ilk defa dün gece eve gelirken biraz yağmur yağdı ıslandı tabi bisiklet. dairemin kapı önündeki d.qaz borusuna kilitledim 5 defadır kapıyı açıp bakıyorum bisikletim orada mı? diye :D sesli olarak olmasa bile ona bakarken söylüyorsunuz bir şeyler ben isim bile verdim Gölgeyele... :)

abidin89 bunu beğendi.
  11. abidin89

abidin89 yanlizsürenadam

Adı:
    Abidin
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @sercansekkin mumkunse bisikletleri odalarimizda saklayalim calininca bnde cok uzuluyorum:(

sercansekkin bunu beğendi.