Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Bİsİklet arkasi Çocuk rÖmork taŞiyici +jooger 2 kİŞİlİk

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında cigdem canturk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cigdem canturk

cigdem canturk Yeni Üye

RÖMORK BİSİKLET ARKASINA TAKILIYOR AYNİ ZAMANDA JOOGER OLUYOR YÜRÜYÜŞLERDE COCUGUNUZUDA GÖTÜREBİLİYORSUNUZ YAĞMURLUGU VAR VE GÜVENLİ 5 AY ÖNCE ALDIM YURTDISINDAN AMA ZAMANSIZLIKTAN HİC KULANAMADIM O YÜZDEN SATMAK İSİTYORUM İLGİLENENLER BANA YAZABİLİR VEYA TELF. DETAYLARI ÜRÜN İLE İLGİLİ ANLATABİLİRİM[​IMG][​IMG]

2. emre tatlıcıoğlu

emre tatlıcıoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Fiyat yazmayı unutmuş olmalısınız Çiğdem hanım iyi alışverişler.

3. cigdem canturk

cigdem canturk Yeni Üye

4. Okay

Okay Yeni Üye

Seviye:
  5. cigdem canturk

cigdem canturk Yeni Üye

okay bey orası yurtdısı tabiki ucuz burası türkiye ve buraya getirilme maliyeti var ben onlarıda içine katmam gerek kusura bakmayıın ama aldıgım fiyatada nasıl vereyim kargosu birkere oradan buraya 90 euro 200 tl civarı diğer şeylerin fiyatlarınıda yazarsam zaten 550 geçiyor ve ben ürünü sizin vermiş oldugunuz linktedeki fiyatdanda almadım ..türkiyeden zaten amazondan bu ürünü almaya kalksanız ucuz diye tr ye hem kargo yoktur hem olsada size yine benim istediyim fiyatdan maal olacakdır nedenide gümrük vergi kargo derken ....size konyada birinin römork satan yerinin linkini gönderiyorum bir bakın adam tek kişilik joogersiz kalitesiz kumaştan yapılmış (nylon) çocuk römorku 575 tl veriyor lütfen biraz bunları düşünerek yazınızı yazın...sonucda bedavaya almadım ve bedavada tr ye getirmedim zaten pahalı olmasaydı tr de ya üretir yada ithal ederdi böyle ürünleri... saygılar...

6. cigdem canturk

cigdem canturk Yeni Üye

7. cigdem canturk

cigdem canturk Yeni Üye

arkadaşlar kargoyu benden yaptım alana kargosunu ben ödeyecem 2 haftaya kadar taşınıyorum elimden çiksin istiyorum mesaj atabilirsiniz veya telf. 05526530447

8. cigdem canturk

cigdem canturk Yeni Üye

sanırım ilgilenen yok ama bahar geldiğinde 600 den aşağa biraz zor alınır bu tür şeyler ve zanetmiyorum benimki gibi oturak yerlerinde yaylı system olsun veya süspansiyon olaun ve jooger tabiki neyse satılmazsa artık yaza geldiğimde satarım haftaya haftaya gidecem yokkum ama almanyadan formu takıp etmeye çalışırım

9. cigdem canturk

cigdem canturk Yeni Üye

arkadaşlar römorkun fiyatını indirdim ilgilenenler beni arayabilir veya mesg atabilir fiyat 470tl

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.