Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet antrenörlüğü nasıl, nerden,nezaman alınır?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında yunusgibiyim tarafından paylaşıldı.

1. yunusgibiyim

yunusgibiyim Yeni Üye

Seviye:
    Bisiklet anetrenörlüğü hakkında internette araştırma yaptığımda federasyonun sitesinde bile bişey bulamadım, antrenörlük kurslarının nezaman nerde açılacağını bilen yada içimizde bisiklet antrenörü varsa beni bilgilendirirse aciip derecede memnun olurum. :003:

2. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bisiklet il temsilciniz belli bir sayıya ulaşılıdığı takdirde federasyona antrenörlük kursu talebinde bulunuyor.Federasyon bu talebi değerlendirip kursu açıyor yada açmıyor. Kursa katılmanın belli şartları var. Eğer sayı fazla ise belli kriterlere gör puan verilip kişi sayısı yeterli seviyeye çekiliyor...

3. yunusgibiyim

yunusgibiyim Yeni Üye

Seviye:
    Bisiklet il temsilcisi mi?:003: Ispartada öyle birinin olduğundan şüphelerim var hatta benden başka kimsenin katılcağınıda zannetmem bi arkadaşım daha katılabilir belki oda.Katılacak kişi sayısıyla ilgili aklında tahmini bir rakam var mı?

4. gurol

gurol Onursal Üye

Seviye:
    20 kişi kadar olmalı ki kursu açmak efektif olsun. Sanırım 2005 sonunda Kayseride açılmıştı.

yunusgibiyim bunu beğendi.
  5. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Doğru ben de antrenörlüğümü bu kursta almıştım...
    Bildiğim kadarıyla antrenörlük kursu açılması için belirli zamanlar yok, gerekli görüldüğü zamanlar açılıyor. Kurs açıldığında da il Gsim ye duyuruluyor yani orayı takip etmek gerekiyor devamlı...