Bisiklet antreman aletleri

Erdem Atasagun

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Whistle
Arkadaşlar bu aralar trainer, roller ve spor salonlarındaki bisiklet kondisyon aletlerini araştırıyorum. Trainer veya roller fazla ses yapmasından dolayı çok şikayet eden var peki kondisyon bisikletlerinin kullanımı hakkında bilgisi olan varmı ses ve işlevsellik hakkında.

Scudo

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
Düzgün bir kondisyon bisikletine vereceğin parayla TacX i-Magic veya Fortius alırsın; çok daha büyük bir zevkle sıkılmadan antreman yaparsın..
Yok zaten ucuz bir kondisyon bisikleti alacağım diyorsan bence hiç alma daha iyi.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
kondüsyon bisikleti alacaksan, bence ALMA! derim. trainer ların yeni modelleri gerçekten daha gelişmiş ve daha sessiz. ama roller hiç denemedim yorum yapamayacağım. ama kondüsyon bisikleti için tek söyleyeceğim SAKINNN alma. deneyen var mı bilmiyorum ama finspor spinning bisikleti satıyor ama açıkçası kullanımı nasıldır bilemiyorum.

Gurol Ozel

Üye
Tepki
20
Kondusyon bisikleti olarak sprint bike lar var diskleri cok agir kaliteli olanlari ile deli gibi antrenman yaparsin.

http://i51.photobucket.com/albums/f370/pmaurice/EXERCISE%20BIKES/xtremefitness2.jpg