Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet almayı düşünüyorum ama işin içinden çıkamadım..?

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında isildemirkaya tarafından paylaşıldı.

1. isildemirkaya

isildemirkaya Yeni Üye

en kısa zamanda bir bisiklet almayı düşünüyorum..bu konuya ayırdığım bütçe şuan için max 350 ytl..eğer taş çatlarsa 400 ytl de olur...bunun için en iyisi hangisi olur dersiniz..fikirlerinizi şiddetle bekliyorum...:) sökede yaşıyorum burada da sanırım sadece bianchi var...ama forumlardan takip ettiğim kadarıyla bianchi de epey kötü....?????

psychedelic68 bunu beğendi.
  2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    350 -400 ytl arasında Sedona Borla veya Kron xc1000 alabilirsiniz forumumuzda yer alan mağazalardan... Size en uygun şekilde kargolayarak yollayacaklardır...

3. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Selam forumda sizin civarınız bütçe ayıran arkadaşların çoğu Sedona borla yada Kron xc1000 tercih ettiler. Çağrı üstadımın dediği gibi sana en iyi şekilde kargolarlar, sen sadece anlıyorsan kendin anlamıyorsan etrafında bir bisikletçiye git onlar toplarlar. Kask almayı unutma :) şimdiden hayırlı olsun. (Ben askerliği Didim'de yaptım Söke'ye çok gidip geldim) Birden o günler aklıma geldi. Söke'yi yürekten selamlıyorum

isildemirkaya bunu beğendi.
  4. baltazar11

baltazar11 Aktif Üye

Seviye:
    sedona borla, sd serisinden bir bisiklet

veya kron xc500 ile 1000 tavsiye edilebilecek ve o fiyat aralıklarına uygun bisikletler

sedona borla nın fiyatı bir arar 430 olmuştu şimdilerde 350 civarlarından sanırım...

5. isildemirkaya

isildemirkaya Yeni Üye

ben aslen izmirliyim 1.5 senedir iş ve evlilik nedeniyle buraya yerleştik.ama bu kadar kısa sürede bu kadar alışabileceğimi sanmazdım..şirin bi yer.insanları enteresan,sempatik.(aydından iyi bi yer olduğu kesin..!!) kuşadasına yakın vs..
    didimde eşim çalıştı 8 ay kadar.eşim de didimi çok beğeniyo benim hiç fırsatım olmadı gitmeye...böyle...:D
    memnun oldum teşekkürler.

6. selfpower

selfpower Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    evet sanırım 19'' kadro 430 civarı... 16'' kadro 364lira kaçkar bisiklette...