Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet almam için tavsiye

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berrin Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Berrin Özcan

Berrin Özcan Yeni Üye

Merhabalar,
    Uzun bir aradan sonra yeniden bisiklet kullanmaya başlamak istedim. Önce buraya üye oldum. Bu uzun arada bisiklet dünyasında teknolojik olarak epey değişim olmuş. Ve ben sizlerden yardım almak istiyorum. 650TL civarında bir bütçem var ama ne alacağımı bilmiyorum. Kısa turlara çıkarak başlamak istiyorum. Şu anda alacağım bisikletin beni en az 2 yıl idare etmesini umuyorum ufak bakımlarla. Sonra daha üst bir modele geçiş yapabilirim. İnternnet epey araştırdıktan sonra gitti gidiyorda Geotech life man 28 şehir/tur modeli olan hibrit bir bisiklet gördüm, fiyatı 679tl idi. Ve hatta aldım da ama kargodan ambalaj açık ve hasarlı çıkınca teslim alamadım ve satıcıyada ulaşamadığımdan hevesim kursağımda kaldı. Yeniden arayışa geçtim. Ödediğim ücret iade olur olmaz yenisini alacağım. Öneriniz olursa çok sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. Safa Arslaner

Safa Arslaner Forum Demirbaşı

Seviye:
  3. Ahmet Faruk Eğit

Ahmet Faruk Eğit Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalara. Hepsiburada da Salcano City sport L 21 vites bisiklet 570 küsür lira. Bayansiniz sanırım. Bence kacirmayin. Üstündeki patlamaya karşı korumalı Continental lastikler bile nerdeyse 200 lira değerinde. 100 lira da hediye ceki veriliyor. Ayin 14u son. Kacirmamanizi tavsiye ederim. Sehir ici, uzun tur vs her isinizi görür

4. alierkanimrek

alierkanimrek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Şu dönemde yerel mağazalar ve internet siteleri ellerindeki 2013 modelleri indirimli verebilir, arkadaşların önerdiği türde bisikletlere bakın, beyaz eşya satıcıları boyunuza uygun olmayan bisikletleri satmaya çalışabilir ona dikkat edin, biraz gezmeniz iyi olur.

5. Berrin Özcan

Berrin Özcan Yeni Üye

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. İnceleyeceğim hepsini.

6. S.Paker

S.Paker Aktif Üye

Seviye:
    Sanırım bu bisiklet kalmamış sitede. Ben size Bisan Biceps Alüminyum Kadro 26" Kadın Şehir Bisikleti önerebilirim. Benzerinin erkek modelini bir arkadaşım kullanıyordu, fiyatından beklenmeyecek kadar iyi bisiklet. 26" olması çok rahat kullanım sunacak şehir içi işinizi görecektir.

Diğer bir olasılık

Kawasaki Rachel-28 Jant Kadın Tek Amor.21V Ctb. Her şeyi üzerinde iç bir bisiklet. Biraz daha pahalı ve 28". Oturma pozisyonu biraz daha dik, ben olsam Bisan'ı tercih ederdim ama zevkler ve renkler. İkisine de bir göz atın isterseniz.

7. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bu o fiyata çok iyi ama kalmışsa tabi

8. Berrin Özcan

Berrin Özcan Yeni Üye

biraz geç oldu cevap için kusura bakmayın. bisikletimi aldım. Geotech life man 28. kızıltopraktaki mağazalarından aldım. arkadaşlar fiyat konusunda da yardımcı oldular saolsunlar. 620 TL ye aldım. ama rahatsızlandım, henüz dışarıda kullanamadım. fakat küçük çocuklar gibi sevinç ve meraktan evin içinde sürdüm birkaç kez :)))

bu arada cevap yazan herkese çok teşekkürler.

Umut Tekin bunu beğendi.
  9. suat06

suat06 Aktif Üye

Seviye:
    evde mi sürdün ? hahhaha :D

10. Umut Tekin

Umut Tekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Umut Tekin.
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye: