Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet almak istiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında okyanus123456 tarafından paylaşıldı.

1. okyanus123456

okyanus123456 Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar. Şimdi ben bisiklet almak istiyorum, verebileceğim rakam 300 lira. Siteleri gezdim, güzel bisikletler var ama taksitli fiyatları sanırım ve herhalde bi %10 düşer taksitli fiyattan diye düşünüyorum. Kolay kolay bozulmasın ve çok yavaş olmasın yeter bana. Bi de bende zinciri attırma problemi var ama herhalde kullandığım bisikletlerde bi sorun vardı :D geçen sene 10 yıllık bi Salcano kullanmıştım yazın, zinciri habire atıyodu. Umarım sorun bende değildir :p herneyse işte yukarıdaki özelliklerde bi bisiklet arıyorum, yardım ederseniz çok sevinirim.

2. Sadri Güler

Sadri Güler Üye

Seviye:
    ilk önce kullanım amacını belirlemelisin(klasik sözler :D) ona göre yol, mtb vb. arasında karar vermelisin genel olarak eğer mtb seçersen forumda 400-500 liraya temiz ve güzel bisikletler göze çarpıyor yol için ise fiyatı biraz daha arttırman gerekebilir

biraz daha beklersen daha iyi cevaplar gelecektir...

3. okyanus123456

okyanus123456 Yeni Üye

Seviye:
    Kullanım amacı? Ya çıkıp sahilde sürücem işte başka bi amacım yok :D

4. okyanus123456

okyanus123456 Yeni Üye

Seviye:
    E koskoca forumda yardım edecek birisi çıkmıyo mu?

5. Oğuz Budumlu

Oğuz Budumlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Benimde bütçem 350 tl idi.Senin gibi bir sıfır bisiklet almak istiyordum.Ama fiyatları araştırınca istediğim gibi 350 tl ye olan bir bisiklet bulamadım.Eğer sıfır olarak iyi birşey istiyorsan en az 500 tl yi gözden çıkar bence.Benim en fazla verebildiğim para 350 tl olduğu için gidip 2.el amoeba hussar aldım.
    2.el olarak düşürsen 50 tl daha koy derim parana.300 e biraz zor bulursun iyi bir bisiklet.50 tl daha koyarak hiç değilse daha iyi bir bisiklet olur.
    350 tl ye 2.el kron xc500, sedona borla, amoeba hussar bulabilirsin.

6. okyanus123456

okyanus123456 Yeni Üye

Seviye:
    Yok 2. el zaten almam da zaten iyi bir bisiklet aradığım yok ki zaten benim, öyle gezmek gibi bi amacım da yok yani çıkıp sahilde sürücem o kadar. Bianchi'de Jump'ı beğendim 357 lira, nakit fiyatı 335'e iniyomuş Kadıköy'de bi yerde. O fiyata iyi bi bisiklet bulamazsın diyosun peki bu nasıl bi bisiklet bilen var mı?

Bi de sanırım şey varmış boyuna göre bisiklet olayı mı ne o nedir ki? 1,72 boyunda ve 15 yaşındayım. Ona göre mi bir şey almam gerekiyo?

7. okyanus123456

okyanus123456 Yeni Üye

Seviye:
    Bi de çift amortisörlü almayın demiş çoğu kişi. Ben anlamıyorum pek bu işlerden. Bianchi Jump, Bianchi Toro ve Salcano NG 650 çift amortisörlü müdür yoksa tek mi? Ayrıca bu 300-350 lira fiyat aralığında bildiğiniz başka bisiklet türü varsa bu özelliklere uyan söylerseniz çok sevinirim. Çoğu başlıkta millet verebileceği parayı yazmış, cevaplar hep 100 lira ekle bunu al şeklinde olmuş ama benim verebileceğim para 300-350 lütfen bunun arasında bir şey söyleyin.

8. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ng 65o hariç diğer iki bisiklet çift süspansiyon. kadro ölçüleri boya göre ayarlanır kadro boyu artıkça bisikletin yerden yukseklığıde artar. boyunuza göre 16 kadro yeter. gezmek için ve maddi durumunuzda göz önune alarak bahsettiğniz 3 modelde alınabilir
    kolay gelsin ;)

Keremk bunu beğendi.
  9. okyanus123456

okyanus123456 Yeni Üye

Seviye:
    NG 650'de karar verdim, sanırım 2 güne alırım. Bianchi hakkında(özellikle Jump) çok şikayet var, o yüzden Salcano alayım dedim. Doğru tercihtir umarım. Teşekkürler :)

ali karagönlü ve BEYHAN bunu beğendi.
  10. Melih Bilen

Melih Bilen Aktif Üye

Seviye:
    Bianchi al gerekirse donanımları değiştirirsin:D

11. Yasin Çakıcı

Yasin Çakıcı Yeni Üye

tmm bisikleti buldun msn=first_yasin_1907@windowslive.com

12. selçuk hodancı

selçuk hodancı Yeni Üye

Seviye:
    bende bir tane var castello çift amartisörlü sağlam ve dayanıklı düşünürsen yardım dokünursa sevinirim