Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet almak istiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ergün yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Ergün yıldız

Ergün yıldız Yeni Üye

Seviye:
    Herkese iyi günler diliyorum.Spor amaçlı olarak bisiklet almak istiyorum. Boyum 177 cm , kilom 86 ve istanbulda yaşıyorum amacim aksamlari isten geldikten sonra sahil kenarinda bisiklet kullanmak.butcem 600-1000 arasi lutfen onerileriniz varsa alabilir miyim bu konuda herhangi bir tecrübem yok simdiden ilginiz icin teşekkür ediyorum.

2. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Şehir bisikleti almanız uygun olur. Carraro Sportive 224 e bakabilirsiniz.

thomisus lx bunu beğendi.
  3. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    napacaksınız bisiklet alıp? boşuna para vereceksiniz. sonra sıkılıp ya balkona ya kömürlüğe gömeceksiniz.

4. Ergün yıldız

Ergün yıldız Yeni Üye

Seviye:
    Mehmet Bey amacınız baltalamak mi bilmiyorum ama yaptığım is stresli bir is ve aksamlari spor yapip gezip kafami dinlemek istiyorum. Ben sadece bisiklet icin yorum bekliyorum nacizane yorumunuzu lutfen kendinize saklayın.

Teşekkür ederim tavsiyenizi dikkate alacağım.

5. Ahmet Keçeci

Ahmet Keçeci Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Carraro 221, 224
    Sedona 300
    Salcano city sport 60 ya da 40

Üç markanın da aynı işi gören iki farklı modelleri diyebilirim. Biri 21 vites digeri 24. Birinin arka vitesi bir ust model. Ikisi de sahilde gunluk birkac saat surmek isteyen birini yormayacak modelleri. Arastirdikca karar vermeniz zorlaşır herkesin kendine gore guzel ve kotu anıları var çünkü. Siz yazdığım modelleri bayiide görün, içinize sineni alın çıkın :)

MT15i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    şimdi merhaba ve aramıza hoşgeldiniz :) biraz ciddiyetinizi anlamak, biraz kara mizah için yaptığım bir yorum. bu sene beni birşeyler türtüyor ve bisiklet yardımı isteyenlere ilk yorumu böyle yapıyorum. siz ikinci oldunuz. benim naçizane önerim, sedona firefily olur. evet üst limitinizin üstünde ama keyif alacağınız bir bisiklet. bu -yerine göre şakamı mazur görürseniz- size esenlikler dilerim. buradan inceleyebilirsiniz http://sedonabisiklet.com/sedona_bisiklet-firefly.html

7. Ergün yıldız

Ergün yıldız Yeni Üye

Seviye:
    Dediklerinize katılıyorum Arastirdikca daha cok karıştı kafam. Cevap verdiğiniz icin tesekkur ederim. Bu modelleri ozellikle inceleyecegim.

8. Emre Yönlüer

Emre Yönlüer Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kesinlikle MTB almayın derim uzun yolda eziyet gibi bişey.Tavsiyem HYBRID(Melez) bisikletler.

9. Ergün yıldız

Ergün yıldız Yeni Üye

Seviye:
    Estağfurullah abim yasimdasiniz ne demek:) bende pek bir alingan yaklaştım. Evet ust limitimi zorlayabilir ancak engin bilginize güveniyorum gerekirse 1 2 ay daha beklerim teşekkür ediyorum size de :)

10. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili Kardeşim, sen her öneriyi incele, içini sinen 2-3 modele indir; buradan tekrar seni en güzeli için yönlendirelim; haddimiz olmayarak ama. çine sinen bisikleti al ama sezonu da 1-2 ay daha bekleyerek kaçırma derim. sağlıcakla kal.

11. hakan64

hakan64 Bisikletkolik

Adı:
    hakan
    Seviye:
    Ahmet.KOÇ bunu beğendi.
  12. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
  13. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Bu bisikletin düz maşalı olduğunu yeni öğrendim doğrusu. Sahil kenarında kullanacak biri için maşaya hiç gerek yok Ergün Bey. Sedona'nın bu modeli hem düz maşalı, hem de donanım olarak Carraro Sportive 224'ten biraz daha önde. Fiyatı da kalitesine göre uygun bir bisiklet. Bu bisiklete yönelmenizi tavsiye ederim. .

14. Abdullah Cimis

Abdullah Cimis Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Boy seçimi çok önemli. Bisiklet modelini karar verdiğinizde boyunuza uygun seçimi yaparak alın. Yoksa bisikletten soğursunuz. SEDONA 310 modeli çok iyi. Bu arada hoş geldiniz aramıza. :)

15. Mehmet Bozdoğan

Mehmet Bozdoğan Yeni Üye

Mrb ben de yeni katıldım aranıza ve hemen sorumu sorayım :) bugün bisiklet almak için Eskişehir Sedona yetkili bayiye gittim bütçe ve kalite dolayısıyla Sedona 300 serisi bir bisiklet almak istiyordum. Bu arada şehirde asfaltta bisiklet süreceğim. Onlar da univega cr7300 modelini önerdiler ve son fiyat 1250 TL cash para olursa yoksa da kredi kartı 1300 tek çekim dediler. Bu bisiklet nasıldır kaç modeldir bana uygun mudur bilmiyorum. Fiyat 1250 hak eder mi yoksa daha iyi alabilir miyim bu paraya? Lütfen yardımcı olun. Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada konu kirliliği yapmamak için yeni konu açmadım.

16. Mehmet Bozdoğan

Mehmet Bozdoğan Yeni Üye

Güncel....

17. Ergün yıldız

Ergün yıldız Yeni Üye

Seviye:
    herkese teşekkür ederim cevaplar için birşey daha danısmak istiyorum sizlere.
    Sedona 310 ve Carraro sportive 225 arasında kaldım sizce ne yapmalıyım ?