Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bİsİklet almak İstİyorum.yardimmmm

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında AYTAÇ ÇAKIROĞLU tarafından paylaşıldı.

1. AYTAÇ ÇAKIROĞLU

AYTAÇ ÇAKIROĞLU Yeni Üye

Merhaba,Ben 1.83 boyunda 115 kg büyük bir adamım :p. İşten eve gidip gelmek için bir bisiklet almak isitiyorum. İş Fenerbahçede ev kadıköy hasanpaşada.Yol güzergahını bilen bilir genelde asfalt. bana salcano ınsomnıa 40 önderdi bir arkadaşım. fiyatı 1.185 tl. kararsız kaldım.:(:(

2. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  3. AYTAÇ ÇAKIROĞLU

AYTAÇ ÇAKIROĞLU Yeni Üye

Mert C. bilgilendirme için teşekkür ederim.biraz daha fikir-alışverişi gerekecek gibi. :)

4. Besim Yükselen

Besim Yükselen Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bence dağ bisikleti yerine şehir bisikleti almanız daha mantıklı olur sonuçta gideceğiniz yol dağ taş değil çok hızlı karar vermeyin derim alacağınız bisiklet aklınıza yatsın öyle alın ama çok ta geç kalmayın şubata doğru fiyatlar yani sezondan dolayı yükselir.

5. Üsame Y

Üsame Y Yeni Üye

Seviye:
    öncelikle iyi bir kondisyona sahip olmanız gerekiyor. yoksa en iyi bisikleti bile alsanız bir işe yaramayacaktır. ben kendi bisikletimi almadan önce piyasa ve internetten bayağı araştırma yaptım en sonunda en uygununu buldum. size de bu şekilde yapmanızı öneririm. Besim arkadaşın dediği şehir bisikleti almanız daha iyidir. tekerlek boyları büyük olduğundan birim zamanda daha uzun yol gidersiniz. hafif ve dayanıklılıkta ayrı bir konu. salcano yu kullananlar olumlu görüş bildiriyorlar. ama alacaksanız biraz daha paraya kıyıp ömürlü bişey almanız daha iyi olur.