Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet almak istiyorum yardım lutfen:D

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sonofdede tarafından paylaşıldı.

1. sonofdede

sonofdede Üye

Seviye:
    ii geceler bende yeniyim bu sitede cok seviyeli cok guzel bi forum sitesi
    simdi gelelim asıl konuya bende bi MTB almak istiyorum gumrukteki sarda magazasına gittim cok guzel MTBler war 1 tane beyendim hepiniz gormussunuzdur eminim camekanda asılı olan biraz pahalı gibi ama onu alamassam ne almamı tawsiye edersiniz bide parcalardan fazla anlamıodum son bi soru olarak parcaları tek tek alıp toplatsam mı daha uygun fiyata bisiler bulurum yoksa gidip bi magazadan yada internetten scott vs gibi markalardanmı alsam daha ii olur yardımcı olursanız sewinirim

saygılar

(not: ya bi topike yazmıstım aynısını ama yardım lazım oldugu icin ve daha dikkat cekmek icin topik actım bide izmir agırlıklı bi bolum oldugundan goruserekte yardımcı olabilirsiniz die yeni topik actım)

2. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba aramıza hoşgeldiniz.

Bisiklet almadan önce forumdaki bisiklet seçimi ile bisiklet firmalarının web sitelerini incelemeni tavsiye ederim.
    Bisiklet için ayırdığın bütçe belli ise o aralıklarda bir MTB bakabilirsin.Kesinlikle çift amasörlü bisiklet alma derim.Eğer forumu biraz takip ederseniz nasıl bir bisiklet almanız gerekir yavaş yavaş netleşir.İyi forumlar dilerim.

İşe bu başlıktan başlayabilirsin...
    http://www.bisikletforum.com/forumdisplay.php?f=61

3. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    fiyat performans çok önemli illa da marka diye tutturma o markayaı alacağın fiyata biraz daha iyi bir bisiklet toplaya bilirsin.
    evet o vitrindeki whistle ı bende gördüm ve hastası oldum ama o fiyata daha iyi malzemesi ve daha hafif olan mozo yu tercih ettim
    sonuçta karar senin ne olursa olsun ağır olsun hafif olsun ağır olsun alacağın bisikletin gözünü okşaması lazım[​IMG][/URL][/IMG]

4. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Konunuz ilgili bölüme alınmıştır,iyi forumlar dilerim...

5. sonofdede

sonofdede Üye

Seviye:
    ya zaten o kadar para cıkaramıcam galiba onun icin baska bisikletlere bakmaya basladım su an Kron xc1000 almayı dusunuom cok guzel yorumları war cunki daha sonra ustune toplamalar yapabilirim