Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cihan ş. tarafından paylaşıldı.

1. Cihan ş.

Cihan ş. Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhabalar. öncelikle forumda yeniyim. bisiklet almaya da yeni karar verdim. teknik olarak fazla bilgim ve yeterli sayılabilecek ön araştırmam olmadığı için tavsiyelerinizi bekliyorum. bütçe olarak 1000-1800 arası düşünüyorum. şehir içi ve hafta sonları uzun mesafede kullanabileceğim hızlı, seri bir bisiklet düşünüyorum.
    aklımda 2-3 model var. whistle guipago 1490 (renkleri ve dizaynı diğerlerine göre daha çok hoşuma gitti).
    carraro sportive 330 veya sport 227.
    teknik ve donanım açısından fazla bilgi sahibi olmadığım için bu bisikletleri ve bunların dışında da bütçemi aşmayacak, donanım, dizayn ve kalite olarak önerebileceğiniz farklı modelleri belirtirseniz sevinirim.

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yol bisikleti almayı düşünmüyor musunuz?

3. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Şehir içi ve hafta sonları uzun mesafede kullanabileceğim hızlı, seri bir bisiklet düşünüyorsanız Specialized in modellerine bakmanz onerırım .Mesela [​IMG][/url][/IMG] Diğer sehir bisikleti modellerı ıcın bu lınkı ınceleyebilirsiniz http://www.aktifpedal.com/specialized-bisiklet/sehir-bisikleti . İnşallah memnun olabileceğiniz modeli alırsınız

4. Cihan ş.

Cihan ş. Yeni Üye

Seviye:
    yol bisikleti düşünmedim kullanımı nasıl olur, tecrübem de yok. hiç araştırmadım...

teşekkür ederim.

5. Cihan ş.

Cihan ş. Yeni Üye

Seviye:
    yol bisikleti düşünmedim kullanımı nasıl olur, tecrübem de yok. hiç araştırmadım... ve iyi donanımlı yol bisikletleri var mı bütçeme göre?