Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet almak istiyorum kararsizim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ahmetcan2807 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Ahmetcan2807

Ahmetcan2807 Yeni Üye

Adı:
    Ahmet can
    Merhabalar ilkokuldan beri bisiklete biniyorum suanki bisikletim salcano rover (market bisikleti) 21 vites 2006 da almisti babam o zaman boyum pedali tam cevirmeye yetmiyordu 2007 de kullanmaya basladim yilda 6 ay civari hergun kullandim uzerinde hala orjinal lastikleri var ama uzerinde cok catlak vardi maalesefki arka lastigim bu aksam patladi ben de yeni bisiklet almayi dusunuyordum ancak nakit ile alamayacagim icin ya marketten (adini versem sikinti olur mu bilmiyorum yeni uye oldum) bianchi cross 700 alabilirim ya da decathlondan b twin rockrider 520 alabilirim genellikle sehir icinde gunde en fazla 30 veya 40 kilometre arada bir uzun yol olarak istanbuldan kocaeline gidecegim bianchi 830 tl 26" b twin ise 1050 tl 27.5" bu ikisi hakkinda fiyatlarina kalitesine ve donanimlarina gore karsilastirmanizi rica ediyorum.

Not:O paraya sunu alirdim gibi seyler olmasin lutfen , bende biliyorum o parayla nakit olarak sirkecide sarachanede pazarlikla daha donanimli daha kaliteli bisikletler alinabilecegini ama ben oralara uzak oldugum icin ve kredi karti ile odeme yapacagim icin elimde bu iki secenek var.

Bu arada yazmayi unutmusum boyum 1.85 kilom 105