Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet alırken bütçenize dikkat !

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında THE ROCK tarafından paylaşıldı.

1. THE ROCK

THE ROCK Üye

Seviye:
    Arkadaşlar konu kirliliği yapmak istemem fakat forum'da dikkatimi çeken bir konu var ki o da birbirimize yardım ederken sınırların (bütçe,maliyet) çok üstüne çıkılması Piyasa'da Bisiklet fiyatları 250-300 TL ile 8000 TL arasında (20000 tl civarındaki üst sınıf prof. bisikletleri hariç tutuyorum.)
    Bazı arkadaşlarımız örneğin 700 TL bütçem var ne önerirsiniz diye soruyor öneriler 1500-2000 tl sınırına geliyor bu durumda yardım etmiş mi oluyoruz. Ayrıca bisiklet alacak arkadaşların Bisiklet alacakları bütçe'ye +200 TL de malzeme parası ayırmasını öneriyorum Bisikletlerini alırken bütçelerine bu mebla'yı da eklemelerini öneririm. KASK:50 TL ,ELDİVEN:30 TL, MTB için BOYNUZ:20 TL , FAR:30 TL ,STOP: 25 TL ....... bir kaç ekstra daha .
    Bunlar bisiklet'e yeni başlayacaklar olsun,aldıkları yeni bisikletler olsun bu ekipmanlar gerekli ihtiyaçlar. Hesaplarını o na göre yapsınlar. Sürç-ü lisan ettim ise af ola. Saygılarımla.

Son bir not Bisiklet bir çok araç gibi dipsiz bir kuyudur . Vereceğiniz miktar ne olursa olsun hep bir üst modeli(ekipman ve kalite olarak) vardır.

2. Oğuzhan Arslan

Oğuzhan Arslan Üye

Seviye:
    Bende Kapildim Bu Dedİklerinize.. 400 Tl Den Baslayip 1200 Ciktim Sonra Ne Yapiyorum Dedim Ama Artik Yasamimin Bi Parcasi Olacaksa Bu Parayi Vermeye Karar Verdim.. Sonradan Bu Dediklerinizi ArkadaŞlarinda Uyarilariyla Fark Ettim. Kesinlikle Yukaridaki Gibi Bir Butce De Bunlara Ayirilmali... Bunlarda Olmazsa Olmazlardan Cunku..