Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet alırken bütçeme göre tavsiye istiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında xfear20 tarafından paylaşıldı.

1. xfear20

xfear20 Yeni Üye

Adı:
    xfear
    merhaba arkadaşlar 17 yaşında 182 boyunda ve 98 kiloda biriyim istanbulda oturuyorum yeni para biriktirmeye başladım ve maksimum 700-800 lira kadar biriktirebilirim malum öğrenciyim bana 2. el olsun 0 olsun bisiklet markası , sitesi vb gibi yardımcı olursanız minnettar kalırım. bu arada kağıthaneden fatihe caddeden gitmek amacım her hafta sonu oradayım kilo vermek ve spor mutluluk için bisiklet bu yüzdende beni götürebilecek bir bisiklete ihtiyacım var genel olarak caddede ve biraz tıkırtılı yollarda sürebilirim ama araştırdığım kadarıyla dağ bisikletleri caddede çok yoruyor tavsiyeleriniz nelerdir çok uzun oldu kusura bakmayın! :)

hogutmen bunu beğendi.
  2. kev1ncon

kev1ncon Üye

Adı:
    Emre Altunay
    Seviye:
    Yol bisikleti olarak bu fiyata en iyi triban 3 gider 2.el olarak bi araştırma tavsiye edilen bir bisiklet.

3. xfear20

xfear20 Yeni Üye

Adı:
    xfear
    Cevap için sağol ayrıca yeni yeni binmek için şehir bisikleti tavsiye ediyolar yol bisikleti başta problem yaratır gibisinden

4. kev1ncon

kev1ncon Üye

Adı:
    Emre Altunay
    Seviye:
    Yeni başlıyacaksan veya uzun süre binmemişsen evet yol bisikleti biraz sıkıntı olabilir o bakımdan şehir/tur diye geçenlere bakmak lazım o fiyata tur olarak salcano city fun 60 gider.