Bisiklet Alınacak.. (Öğrenci Bütçesidir :)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Ali Osman ALPARSLAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar Kayseri'de öğrenciyim. Bu Yıl okulu bitiriyorum inşallah. Gelecek yıl arkadaşlarla akdeniz turuna çıkmayı planlıyoruz. Şu an Beldeyama Cumulus Marka Bisiklet Kullanıyorum. Fakat MTB Tek Amörtisör bisiklet almak istiyorum. Marka olarak sedona,scott ve belli beşlı hiç yoktan azda olsa adı duyulmuş markalardan birinden bisiklet almak isityorum. 2007 model temiz kullanılmış bisikletlerin benim için uygun olacağını düşünüyorum. Bütçem 200Tl ye kadar. Şuan kullandığım biisklet + parada verebilirim. Hepinize ilgilerinizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

2. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ali öncelikle hoşgeldin dostum. Bisiklet hastalığını sana da bulaştırmam güzel oldu :)
    Yalnız 200 TL'ye bisiklet çok ama çok zor. Ben ufak ufak parça almaya başlayıp toplayacağım. Sana da o şekilde birşeyler bakarız.
    Kendine dikkat et.
    Kayseri'de görüşürüz...

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
  4. tolgayalcin

tolgayalcin Forum Bağımlısı

Seviye:
    sevgili ali osman kardeşim scottu o araya nası soktun çok merak ediyorum:rolleyes: ama tura çıkmak istiyorsan biraz daha para biriktirmeni ve en az 500 lira yı gözden çıkarmanı tavsiye ederim. Tek amortisorlü yarı düz yarı dişli hybrit bir lastik takıp bir Kron XC500 düşünebilirsin.. Çok sağlam bisiklettir. Ayrıca yakışıklıdırda..

Bol pedallı günler dilerim...

5. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    elimde alloy marka alimınyum kadrolu , shımano tourney setli , cıft kat jant taiwan bılyalı gobek , shimano aynakol ve orta göbeği rulmanlı vs ekıpmanlı ve sehır içine uygun 1 bısıklet var ılgılenırsenız özel mesaj ve ready.bruder@hotmail.com dan bana ulaşın ...bisikleti 1 yıldır kullanıyorum ....

6. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    özel mesajınız var..

scottt'u seviyorum ya :D yorumunuz için teşekkürler..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.