bisiklet alıcam yardımlarınızı beklıyorum

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
merhaba arkadaşlar. siteye yeni uye oldum ve ilk konum..
yaklasık bir haftadır bisikletlere bakıyorum fakat bisikletlerin teknik özelliklerinden hıc anlamam.
bisiklet sporu yapmaya karar verdım ve alıcagım bısıkletıde bana yolda sıkıntı vermeden bınmek ıstıyorum.
bütçem kısıtlı max 500 tl.
öenerebileceginiz bisikletler varsa yardımcı olursanız cok sevınırım.

Scudo
D

Domestik

Misafir
Bütçeniz kısıtlı olduğu için önereblieceğim bisiklet kısıtlı sayıda:
Carraro Turner 417 fiyat/performans olarak güzel bir bisiklet: (link)
Salcano NG650 iyi bir seçim olabilir: (link).
Veya 2012 model Sedona Borla bulabilirseniz tavsiye ederim.

İkinci elden daha kaliteli bisikletler de bulabilirsiniz..

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
kron xc 150
sedona borla
salcano ng650

bu ucunden bırısı olabılır. bugun xc 150 ye baktım 14 kg agırlıgında dısksız hoş bir bisiklet gibi geldi gozume fıyatı 480 tl pazarlık yapmadım.
sedona borla cok duydum yalnız 2012 fiyatları ne kadar bılemem.
salcano ng 650 agır ve buyuk bı bısıklet gıbı geldı bana.
bu arada kronlarda dısklı frenler ılerıde cok sorun cıkarıyormus onun ıcın bana dısksız fren tavsıye ettı satıcı. sende dısklı frenle normal frenler arasında cok fark varmıdır kalıte olarak

D

Domestik

Misafir
Mekanik diskli olanlara hiç bakma. Hidrolik frenli veya v-frenli olanlara bak. Senin bütçen dahilinde hidrolik frenli bulunmaz ama. Onun için alacağın bisiklette v fren olacak. Kron xc150 de giriş için iyi bir tercih olabilir. Ama Borla'yı tavsiye ederim, daha şık ve kaliteli bir bisiklet. Biraz bütçe artırımı yaparak onu alabilirsin. Ağırlıklar 14-15 kg civarında olması normal bu tarz bisikletlerde.

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
bir sitede 2. el bir bisiklet gördum sedona 701 box t3 model bır bısıklet. bu modelı arattıgımda borla cıkıyor anlamadım gıttın. bu model hakkında bır bılgın varmı bu arada bısıklet 2 aylık 450 tl

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Carraro Force 500, bu bütçe ile alınacak en güzel bisiklet. Pazarlıkla 500 TL'ye alabilirsin Force 500'ü.

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
evet hoş bir bisiklet yalnız sıtesınde 610 tl fiyatı var araştırıp sormak lazım eger 500 tl ye bulabılırsem almayı dusunurum

D

Domestik

Misafir
Box t3 olayını bilmiyorum ama 701 de Borla seviyesinde bir model sadece vites sistemi bir model düşük. Normali 630 lira civarında. Peşin olarak 550 TL ye alabilirsin.

Tepki
1
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar krom xc 250 bu bısıklete ne dersınız yanlız v fren..??