Bisiklet alicam yardim ve tavsiyeleriniz

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
iyi günler forumda ve bisiklet dünyasinda yeniyim ve bisikletlerle ilgili sürmek dısında hiç birşey bilmiyorum uzun zaman pc ve donanimlariyla ugrastim ama belli süre sonra pc basında sıkılıo insan bisiklet almaya karar verdim ve ilerletmek istiyorum soyle 300-350 ytl arası (tabi iyi bir bisiklet için uygun deil ama baslangıç için) bir bisiklet tafsiyeniz olrmu? toplama al diosanz parçalari yazarmısınz onlarin üstünde yogunlarşirim...bi yerden baslamak lazim sizlerinde tafsiyeleri ile arastirip bir bisiklet almak istiyorum hade 350-400 arasida olr:)
şimdiden saolun...

Scudo

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
bu arada baktigim bi kaç bisiklet
Geotech Sherpa
geotech ascent
salcano alu
geotech sahara acera
geotech fun
geotech neon acera

herhalde herkes ascent diyecek peki aradaki fiyat farkına deyermi? cok oldu bu arada

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
evt yardim edicek biri yokmu?

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
bence toplama yapabilirsin mesela normal bir fiyatta kadro alarak parçalarınıda shımano alıvıo yada tiagra yada altus yada sora bunları incele çok iyi malzemeler

• Beğen
Tepkiler: Taner Rona

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
dahamı uygun fiyata gelicek?

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
evet daha uygun olur bence sen delta bisiklete bi git yada sitesine gir orda herşey var

aihsan

Üye
Tepki
22
o bütçeye 50 daha eklersen astro alırsın ;) ama toplamak bu bütçeye çok çok zor ;)

Tepki
4
alcagın bisikleti nerde ve ya ne için kullanacaksın hareket yapacaksan tek amortisorlu kodrosu eğimli bisiklet al hız yapacam diosan amortisorsuz eğimsiz bi kadro yok ben ikisinide yapacam diosan 400 500 tl yetmez :) alacağın parçalar mümkünse 0 ve aliminyum olsunlar zaten shımano dan şaşma