Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet aldım almam gerekenler için yardım.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Enjoythelife tarafından paylaşıldı.

1. Enjoythelife

Enjoythelife Yeni Üye

Adı:
    Emre Dedeoğlu
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalar,
    Bianchi SLR 500 2014 model siyah renk yol bisikleti aldım. Elimde kalan para 250 TL
    İnternet üzerinden kalan param ile almam gereken seti bütçeme uygun toplayabilirseniz sevinirim. Belki zor bir istek olabilir ama tecrübem 0 o yüzden sizden yardım almak istedim.

Önceliklerim

Kask
    Ön Arka aydınlatma
    Km Sayacı
    Suluk & Suluk takacağı
    İç lastik, pompa, ve takmak için gerekenler
    İç lastiği taşıyacak kapasitede sele altı çantası
    Ve pompa bisiklete monte edileblir olacak.

2. Yusuf !!WOW!!

Yusuf !!WOW!! #EAEGS

Adı:
    Yusuf
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    1 Kask için çok fazla seçenek var 35 liradan 300-400 liradan fazlaya kadar çıkıyor.
    2 Forumda konular var arkadaşların incelemeleri de mevcut
    3 Km sayacını Çinden 4 dolara getirttim ebay üzerinden sahoo marka
    4 Decathlonda suluk ve tutucuları var uygun fiyata 15 20 tl gibi fiyatı vardı galiba
    5 İç lastik bisikletçilerde genellikle 15 20 tl civarı, pompa decathlonda 13 tl idi en son
    6 Ben sırt çantası kullanıyorum yine decathlonda 13 liraya çok zarif sırt çantaları var küçük ve sade gözüküyor
    7 Ben salcano kullanıyorum, üzerindeki suluk taşıyıcı da pompa yeri vardı bir bakın isterseniz

3. Enjoythelife

Enjoythelife Yeni Üye

Adı:
    Emre Dedeoğlu
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    @Yusuf !!WOW!! Öncelikle ben Türkiyeden alışveriş yapacağım ve aynı paraya çok fazla ürün var bisikletimde suluk giriş deliği ve arka tarafta tekerin üstünde 2 delik daha var. Yıllarca bisiklet kullanmış abilerim en iyi f/p ürünlerini tek bir siteden veya bir kaç siteden oluşan bir liste yapsa ve direk ben onları alsam çok iyi olurdu :/ Çünkü bir kaç siteye baktım ve hiçbirsey anlamadım.

Yusuf !!WOW!! bunu beğendi.
  4. ahmetkya

ahmetkya Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Kaya
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bütçenin en büyük kısmını kaska yatır.Bir de yol bisikleti kullanıyosun en az 110-120 psi basan pompa lazım

Yusuf !!WOW!! bunu beğendi.
  5. Yuppata

Yuppata Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    1 kask olarak sedonalara bakın en uygun fiyatlı olarak ve şekli iyi olan seçenek o var velespit te 65tl den başlıyor denmişti, ikinci el de bakabilirsiniz kask sonuçta
    2 şehir içinde aydınlatma için fazlasıyla ve kat kat yeter arkadaşım aldı şiddetle tavsiye ederim Csı 2'Li Set Silikon Bisiklet İkaz Uyarı Işığı 3 Farklı Fiyatı
    3 bu sayaç sizi her türlü tatmin eder ben şuanki kullandığım bontragerı uyguna buldum o yüzden almadım
    Bisiklet Sayaçları - Count 8 Kablosuz Bisiklet Sayacı
    4 bisikletin rengi beyaza/kırmızı yada mavi galiba
    Uygunfiyatlı beyaz ZEFAL MATARA PREMIER 60 BLAZON 600 ML Şeffaf - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 232203925
    Mavi
    ZEFAL PREMİER BLAZON 600ML MAVİ - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 232193175
    Kırmızı ZEFAL MATARA PREMIER 60 BLAZON 600 ML KIRMIZI - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 232203327
    Gelelim termoslulara
    Mavi 1 PRO BİSİKLET SU MATARASI THERMAL 500ML BEDAVA KARGO - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 232059041
    Mavi 2.
    Polisport Termal Bisiklet Matarası 500ml MAVİ - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 228808336
    Siyah ELITE ALUMINYUM SYSSA `KAMPANYALI URUN ``UCRETSIZ KARGO`` - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 234004253
    5 Suluk kafesi
    Kırmızı
    ZEFAL FİBER GLASS SULUK KAFESİ KIRMIZI RENK 40 GRAM - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 226401654
    Siyah.
    Merida Matara Kafesi CL-078 Team Lampre - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 207640814
    6. iç lastik 2 adet
    Lastik Grubu - 2 Adet 700x18/23 Presta Bisiklet İç Lastiği
    Levye.Lastik Grubu - 3 x Bisiklet Lastik Levyesi 100
    Çanta.
    Portbagaj, Çanta, Sepet, Çocuk Koltuğu - SB 0.4L Basic Bisiklet Sele Altı Çantası
    Yüksek PSİ basan pompa pek bakmadım malesef o_O
    Biraz bütçeyi geçebilir belki ama uğraşın hallolur umarım :)

6. Enjoythelife

Enjoythelife Yeni Üye

Adı:
    Emre Dedeoğlu
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    @M.Bedir Liste için çok teşekkür ederim inceliyorum.