Bisiklet aldıktan sonra duyulan pişmanlıklar

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
4100 tl ye mayıs 2016 da 9,5 kg yol bisikleti almış olmak (corratec dolomiti tiagra 2016) .. daha hafif bi alüminyum da alınabilirdi

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ahmetyavuz

konu dağılacak gerçi ama sadece şunu söyleyeceğim ,bu foruma 2004-2010 arasında kayıt olanlar burayı artık yoğun şekilde kullanmıyor ve hatta 2011-2012 kayıtlı olanlar,2013-2014-2015-2016 -2017 şu anda burada ,onlarda zamanla atıyorum 10 yıl sonra burada olmazlar gibime geliyor ,yani forum esasında dönüşüm içinde eskiler bırakıyor yeniler geliyor ama öyle burayı günde 10.000 kişi kullanmıyor türkiyenin en büyük bisiklet forumuna ilginin olmaması neyi açıklar bu ülkede bisiklet kültürüne ,bisiklete ilginin az olduğunu açıklar ,face ana baba günü ,internette en çok kullanılan siteler hangiler, onlara bakarak istatistik çıkarabiliriz ,herhalde başı bisiklet forum çekmiyor ,günde buraya 50.000 kişi girse anlarım, tabi kapasiteyi düzenlemek gerekecek yani 50.000 kişinin mesajlarını kaldırabilecek yeni bir bisiklet forumun kurulması ,yapılandırılması gerekir.

@ahmetyavuz

M.Oonnaayy

Aktif Üye
Tepki
473
İsim
Mert
Salcano astro 29 hd..Kötü geometrik kadrosuna mı yanıyım yoksa sürekli patlayan race king lastiklerine mi bilemedim:kötü:

• Beğen
Tepkiler: Alprdnc10

RifatErdem

Üye
Tepki
6
Kron xc500 hd aldim [emoji5][emoji5]pişman değilim

LG-D610TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetyavuz

Günümüzde uygarlaşmanın ölçütü bisiklete binmektir
Tepki
352
İsim
ahmet karakaya
Bisiklet
Giant
@Kudret Kurtcebe
@Kudret Kurtcebe "konu dağılacak gerçi ama demişsin" abi dikkat ettin mi az biraz seviyeyi yükselterek yazdık, ne arayan var ne soran! Elbet burada bisiklet kültürünü geliştirmek için çaba harcayanlar vardır. İnşallah "pişmanlığı" atlatıp senin gibi değerli insanların sayısı çoğalır!

Volks

Forum Demirbaşı
Tepki
644
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
@Kudret Kurtcebe hayırdır, yine engelemişsin bizi :D

Dostça konuşalım, olmuyor böyle.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Volks

hay allah unutmuşum geri aldım yahu,,yaşlılık ...

@Volks

kuşlar dediki yarışlara hazırlanıyormuşsun ,kürsüde görelim seni artık :harika:

Volks

Forum Demirbaşı
Tepki
644
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
Eyv @Kudret Kurtcebe .

inşallah, @Kudret Kurtcebe Yarın akşam kısmetse yeni bisikletim geliyor, her şey daha güzel olacak gibi umut ediyorum.
Kürsü hayal da ilk 10-20 belki :)

Tepki
1.681
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
1992 den beri kesintisiz 4 mevsim bisiklet kullandım.
Hiç pişmanlık duymadım.

Belki tek serzeniş diyelim.:
Bisikletim ucuz bile ona pahalı ve güvenlik lastik taksam daha iyi olacakmış.
Bunu geç öğrendim.:)

Lenny07

Üye
Tepki
145
İsim
Lenny07
Bisiklet
Carraro
yol bisikleti almadığıma eşşek gibi pişmanım :(

• Beğen
Tepkiler: Tolqiu
Tepki
56
Bisiklet
Carraro
Bisikletimi alırken keşke düz maşalı bir bisiklet alsaydım. Zoom maşa ne kitleniyor, ne sertleşiyor. Sinir oluyorum yokuş çıkarken ayağa kalktığımda meydana gelen o esnemelere. Düz maşalar da ne kadar pahalı :(

yasarilker

Aktif Üye
Tepki
131
Bisiklet
Scott
negatif bakış açısı ile her türlü seçim sounuda pişmanlık olacaktır. yol bisikletinde endurance yerine race kadro seçseydim, marka şu değilde bu olsaydı, 105 set yerine ultegra mı alsaydım ? sonuçta bacaklar ve ona enerji veren ciğerler daha önemli diye düşünüyrum. elimizdeki ile mümkün olduğunca keyif almaya bakalım

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
mekanik disk frenli aldığım için pişman olmuştum ben. Sonra hidroliğe çevirdim güzel oldu.

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
Sanırım bu pişmanlık olayı çoğu aldığımız üründe yaşanabiliyor. Tişört alıyoruz, "keşke sarısını alsaydım"; ev alıyoruz, "keşke 3.kat olanı alsaydım", vb. Burada yapmamız gereken tek şey, elimizdeki ile mutlu olmayı öğrenmek. Paramızın yetmediği bisikleti görüp, kendi bisikletimizi ezmemek. Bir söz vardır, "Ne dilediğine dikkat et" diye, çok istediğin o şeyi elde ettikten sonra, boşluğa düşmememiz için bir öğüt gibi. (hep düştüm o boşluğa, düşüyoruz)