Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet alcağım da yardım edebilir misiniz.(whistle miwok 833 d)

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında sener35 tarafından paylaşıldı.

1. sener35

sener35 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar başlangıç seviyesi bir bisiklet almayı düşünüyorum.kafamda da whistle miwok 833 d var.izmir sarda bisiklette de vitrine koymuşlar çok şık duruyor.görüntüsü çok hoş.(renk:black-lizard) fiyatı:750, peşin almayı düşünüyorum 675 e falan geliyo..öncelikle %90 asvalt ta kullanıcağım bisikleti. sakın bana yol bisikleti önermeyin çünkü izmir -buca da oturuyorum ve bizm burda doğal gaz çalışmaları var bir de üzerine kanelet leri eklerseniz yollar toprak yoldan daha berbat anlayacağınız..ne dersiniz sizin de fikirlerinizi alayım dedim.(trek önermeyin görüntüsü whistle a göre biraz basit geldi bana hem de daha pahalı) sevgiler...

2. blanca

blanca Yeni Üye

Ben de geçen sene oradan 613 aldım son derece memnunum. Whistle'ın giriş modelleri biraz ağır ama çok sağlam ve ekonomikler. Gerçekten daha hafif ve profesyonel donanımlı bir bisiklet sürdüğünü hissettiriyorlar. 833'e binmedim ama sitesinden baktım bence o paraya mükemmel. Sarda bisiklet Ali Abi'ye de buradan selam (çok yardımsever ve iyi niyetli biridir kendisi) Şimdiden hayırlı olsun, İzmir gibi bir yerde İstanbul'daki kadar seçenek yokken fazla düşünme bence.

BerkBAYAR ve sener35 bunu beğendi.