Bisiklet Alarmı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar ben bisiklett alarmı almak istiyorum aliexpresdede şunu buldum acaba güvenli midir?Bir de sadece şimdi al diyip adres vericem ödeme yapıcam ayrıca yapmam gereken bir şey var mıdır?free shipping diyo ücretsiz sevkiyat demekmiş.birde bende paypal kart var ben bunu paypal bölümünden değil normal bir kredi kartı gibi kart numarası falan verip master card ı seçicem işe yarar diye umuyorum.Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim nereye açacağımı kestiremedim. link:(link)

Scudo

Saburié

Always do FAVORS Never take ORDERS
Tepki
443
İsim
Burhan Has
Bisiklet
Bianchi
Pilini kolaylıkla sökebilirler.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Ben güvenilirlik açısından değilde aliexpresden alışveriş anlamında sormuştum satıcı güvenilirliği hakkında sormuştum ama yorumunuz için teşekkür ederim aklıma gelmemişti

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Geçen gün @BF Okuru nun bir incelemesi vardı benzer bir ürünle ilgili. Aliexpress'e gelecek olursak, tamamen satıcı ile iligili bir durum, iyisi var kötüsü var senin üründeki satıcının yorumları iyi. Yalnız bu alarmın pil yuvası çekmeli yani kumanda pil kapağı gibi çekince açılıyor ve alarm iptal. Orjinal ürünlerde bu kapağı vida ile sabitliyorlar.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Bi çözüm bulunabilir çekmelli pil yuvasına satıcı güvenilir se alıcam 3 dolar pek bişey değil.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
O konuyu okuduktan sonra almaya karar verdim burdaki soum nasıl bir ürün olduğu değil linkte verdiğim ürünün satıcısının güvenilirliğiydi

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.