Bisiklet alamıyorum

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Burak Özkan tarafından paylaşıldı.

1. Burak Özkan

Burak Özkan Üye

Seviye:
    Neden mi? Çocukluğumda çok olmasa da bisiklet sürdüm. Üniversite yıllarımda yine bir heves geldi. Öğrenci olduğumdan yavaş yavaş cüzi bir miktar biriktirdim, tam o anda da istediğim model stoklarda kalmadı. Ne zaman geleceği de belli değil. Başka modeller bütçemin iki üç katı.
    Sadece başka şehirlerdeki mağazalarda stok var, o da internet üzerinden gelmiyor, internet mağazası ayrı imiş, orada da stokta yokmuş.
    İzmir'den kalkıp Ankara veya Adana'ya gidemem. Sonuç olarak aylardır her gün stoklara bakıp, bu forumda dolaşıp heves edip bisikletsiz kalmak kötü bir şey.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Telefonla arayıp size otobüsle yollamalarını istemeyi düşündünüz mü?

3. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hepsiburada.com ve Salcano Bayii'leri gönderim yapıyor bildiğim kadarı ile.

4. Burak Özkan

Burak Özkan Üye

Seviye:
    Şöyle ki ihtiyacım olan bir katlanır bisiklet. Onu kullanmadığım zamanlar evde muhafaza etmem lazım. 8. katta oturduğum için normal bisikleti indir çıkar zor olur benim için. Bir de arabanın bagajına atıp götürebilme olayı da önemli. Bütçeme en uygun, hoşuma giden model ise Decathlon'da. Aradım, diğer şehirden bu mağazaya getirtemiyoruz, oradan alacaksınız dediler. O kadar mesafe, hiç bilmediğim yere nasıl gideyim arkadaş? Keşke diğer mağazalarda da satılsaydı. "Ürünlerimiz yurtdışından geldiği için stok için tarih veremiyoruz." diyorlar bir de. Belirsizlik de kötü. Ne yapsam bilemedim.

5. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Ben olsam atlar otobuse bi cumartesi sabahi, gider Ankaraya, bisikletimi alir, donerimi yer, geri donerdim.

6. Oguz_

Oguz_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Kararsız kalmak kötü birşey, atla git al gel...

7. MeTaLioNs

MeTaLioNs Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Eğer çok istediğiniz bisiklet Aydın'da ya da çevre illerde yoksa ve Ankara'ya gitmeniz gerekiyorsa bence bir şekilde gidip bisikleti alın. Çünkü stokların ne zaman dolacağının bilinmediği o meçhul sürede biriktirdiğiniz parayı başka ihtiyaçlarınıza harçayabilirsiniz. o zaman daha kötü olur sizin için. Bir yerden bir yere gitmek anlık bir şeydir. Çay içerken "gidiyorum lan" dersiniz ve gidersiniz. bunu yapın.

8. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Çok mantıklı ve çok basit bir plan. :) Ankara' da kaliteli döner yapan yerlerin sayısında ciddi düşüş var.. :)