Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet alacağım

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında alykayhan tarafından paylaşıldı.

1. alykayhan

alykayhan Yeni Üye

Merhaba,bisiklet konusunun bu kadar geniş olduğunu yaklaşık 1 saat önce buradan öğrendim..bana göre en iyisi bianchiydi ve ne kadar cahil olduğumu anladım:)

Benim boyum 1.93 ve 90 kiloyum.Bütçem 300 ytl'yi asla geçemez mağlum öğrencilik.Bisikletimi sadece okuldan gelince 1-2 saat etrafta dolaşmak için kullanacağım..Yapacağım en büyük atraksiyon korka korka 50 cm yükseklikten atlamaktır.Çift amortisörlü bisikletlerin şehir içinde işkence olduğunu biliyorum.Bu yüzden sizden önden amortisörlü ve bütçeme göre en iyi bisiklet tavsiyenizi istiyorum..Teşekkürler

2. smee

smee Aktif Üye

Seviye:
    hmm 300 ytl'ye sanırım çoğu kişi salcano ng 650 önerir. ama almadan önce biraz daha araştır. büyük ihtimalle bütçeni arttırmayı tercih edeceksin. forumda bisiklet seçimi bölümüne başlık açsaydın daha kolay yardım alırdın.

oradaki başlıkları da bi okumanı öneririm.

3. snoopist

snoopist Aktif Üye

Seviye:
    Benimde boyum 1.94 kilom 100 :) çift amortisörlü kullanıyorum gayet memnunum. Ne tür alırsan al. Bence markalı bir bisiklet alma... toplama yap veya yaptır hem daha kasliteli olur hemde ucuz. marka alıpta çok çok pişman olan biri olarak söylüyorum.... git her parçasını kendin seç...

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Kadrosunun alüminyum olmasina dikkat edin. Çelik kadro bir bisiklet tercih etmeniz bisikleti iskenceye cevirir. 300 YTLye sifir alacaginiz bisiklet nasil olur bilemiyorum. Fena sayilmayacak birsey istiyorsaniz 2. ellere bakmanizi oneririm. Hatta yanlis hatirlamiyorsam bu forumda 2. el bir kron XC 1000 375 YTL'ye satiliyordu. Guzel bisiklettir.

5. alykayhan

alykayhan Yeni Üye

bu salcanonun,beldeyamanın,bianchinin 200 ytl ve altı bisikletleri ne sorunlar çıkartır??

6. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    erdoğanlar bisiklette 10 taksit kampanyası var, sedona 711. 485,70YTL
    10 taksit olunca 48 ytl olarak ödemesi var.isterseniz bu kadroya borla özelliği yaptırın;) aman sakın acele edip hemen bisan,bianchi almayın.para biriktirin 2009 modeller yakında gelicek.iyi pedallar. onur kahraman

7. alykayhan

alykayhan Yeni Üye

2009 modeller gelince eskilerin fiyatı az da olsa düşer mi? yoksa ben mi safım:D:D

8. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Eskilerin fiyatı pek düşmez ama, yeni modellerde aynı fiyata daha üst donanım seçeneği oluyor genelde. Bir de ara modeller çıkıyor, kısıtlı bütçelere göre. Ama bence kesinlikle iyi araştır, biraz daha bütçe ayarla, bir defa alınıyor, iyi bir bisiklet al. Kadro ve donanımlarla ilgili bilgini arttır (bu siteden tabii ki) , sonra hazır bisikletlerin donanım fiyat seçeneklerini daha iyi değerlendirir, toplama mı, hazır mı almak mantıklı, kararını verebilirsin.

9. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    ne alırsan al cenix alma istersen 120ytl daha ekleyip sedona alabilirsin