Bisiklet Alacağım

Tepki
0
İsim
Fırat
Bisiklet
Castello
Arkadaşlar hepinize merhaba.Önceden kullandığım Castello dağ bisikletimden artık memnun değilim bu yüzden yeni bir bisiklet almayı planlıyorum.Alıcağım bisikleti daha çok yolda sürücem fakat yurdum asfaltı malum,birazda araziye göre olmalı bisiklet.Fiyat aralığı olarak 500-600 tl aralığını belirledim(eğer gerçek bir fiyat performans ürününden bahsedecek iseniz fiyatı esnetebilirim o ayrı :D ).Şimdiden teşşekkür ederim . İyi pedallamalar :D (amörtisörlu olmasını yeğlediğimi de söyleyim)

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O fiyata decathlon dan alabilirsiniz yada 2.el. Bianchi, salcano, carraro ancak alabilirsiniz. Bütçeyi yükseltmeniz daha iyi olacak

Tepki
0
İsim
Fırat
Bisiklet
Castello
@soneryen
decathlondan almaya planlıyorum ama rr340 dan memnun olmayanlar bir hayli fazla 2. ele de güvenmiyorum .Sağolun yinede :D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bisikletmotoru
Sizde sağolunda başka bu bütçeyle sıkıntı. Hem 2. El istemeyip hem decathlon daki sorunlu deyince bı bütçe ile olmaz

Utku Oktay

Üye
Tepki
12
İsim
Utku Oktay
Bisiklet
Ümit
Ben de aynı bütçede benzer kullanım şeklinde bisiklet arıyorum. Pazarlıkla Salcano City Fun 60 V alınabiliyor sanırım 600TL civarına. Yalnız Salcano bayileri hakkında çok fazla kötü yorum var. Almadım, bilmiyorum fakat çok çok kötü olacağını sanmıyorum, belki diğer markalara göre kötü bir hizmet veriyor olabilirler fakat bakımı düzgün yapsın, sorun çıkınca bizi kazıklamadan adam gibi düzeltsin, bana göre kafiidir. Aynı şekilde Claud Butler Black Hawk 26" var yine bu fiyatlarda.

• Beğen
Tepkiler: bisikletmotoru

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu bisiklete bir göz at
SIFIR AYARINDA ACİL SATILIK KRON CX150
İlan No: 309465814
(link)

• Beğen
Tepki
0
İsim
Fırat
Bisiklet
Castello
@soneryen
haklısınız hocam ne deyim.Ama yine diyorum fiyat aralığını esnetebilirim eğer fiyat performans ürünü olursa 700,800 e kadar belki çıkarım

@Utku Oktay
cloud butler iyi gibi duruyo ama ne kadar güvenilir???

Aklımda şu anlık 3 seçenek var ng650,kron xc150ve ümit magnetic.Çoğu kişi ümitten şikayetçi ama bu bisikletten o kadar şikayet duymadım ,Kron zaten çok iyi benim gözümde (sorunu varsa yazın sonradan üzülmek istemem:D),ng650 hakkında pek bi bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim .Saygılar,teşşekürler.

Utku Oktay

Üye
Tepki
12
İsim
Utku Oktay
Bisiklet
Ümit
@bisikletmotoru
Claud Butler bildiğim kadarıyla ingiliz asıllı Salcano'nun alt markası. Fakat çok da emin olduğumu söyleyemem. Ümit'ten kesinlikle uzak durun. Kendimden söylüyorum, ne vitesi, ne frenleri ayar tutuyor. Pedala bastıkça kadro gıcırdıyor.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bisikletmotoru
Onlara o kadar para vereceginize gidip carraro crs600 alabilirsiniz. O aletlerden kat be kat iyidir, ben onlari kullanipta vitesinden maşasından sikayet eden cok gördum de bu bisikletten görmedim bu güne kadar. Kendim de kullanicisiyim 2 senedir hicbir parcasinj degistirmedim, bir kez olsun lastigi patlamadi :D

Wastey

Üye
Tepki
7
İsim
Caner
Bisiklet
Mosso
2015 in Bianchi Speed 1000 i veya Salcano NG650 olabilir

Tepki
0
İsim
Fırat
Bisiklet
Castello
te
@Auron Sanchez
teşekkürler inceleyeceğim .Kendi sitesinde yok ama 610 ve 620 var sitelerinde .Kaldırılmış olabilir mi ???