Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet alacağım yardımcı olur musunuz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında packardbell tarafından paylaşıldı.

1. packardbell

packardbell Yeni Üye

ben 27 yaşında 180 boyunda muay thai antrenörüyüm, aynı zamanda bir fabrikda satınalma memuruyum. mersinliyim ancak antep şehrinde yasıyorum is dolayısyla...bir bisiklet istiyorum yaklaşık 18 yıldır bisiklete binmiyorum bana bisiklet önerir misiniz? daha çok şehir içinde kullanacam ancak aralarda dağ bayır yapabiirimm?

2. hakan64

hakan64 Bisikletkolik

Adı:
    hakan
    Seviye:
  3. Anıl Erdoğan

Anıl Erdoğan Kıdemli Üye

Adı:
    Anıl ERDOĞAN
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bütçenizi de söylerseniz one göre bisiklet önerelim...

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    fiyat aralığı nedir ? sıfır 2.el ne düşünüyorsunuz ?

hicazzz bunu beğendi.
  5. hicazzz

hicazzz Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @Kıvılcım Baykan

2.elde dag bısıkletı olarak donanım olarak kalıtelı 600-800 tl aralıgında 2.el bısıklet dusunuyorum bende.Daha cok bozuk ve koy ıcı asfaltlarda kullanmak ıcın.Dg bısıkletı sade on amartısor olmalı.Aradıgım ozellıkler : Ön maşa kıtlenebilir olmalı ve marka olmalı xct gibi sountr..Cunkı tumseklı yollardan hızlı gecısler yapmaya uygun ve kadro konusunda hafıf serı gıden saglam bır kadro olmalı.Fren v yada hıdrolık farketmez varsa hd daha ıyı olur.Ne onerırsınız ? bırkac model marka yazarsanız.genıs caplı araştırıyorum bıraz .bır kez alıp ıyı bişey almak ıcın.Dağ mutlaka olmalı ama asfalttada pedal gucune gore akıcı giden bişey olmalı.fıkırlerı olan arkadaşlarda yazabilir.kafamda bırkac model belırledım .sedonanan ghostun kronun vb. acele etmıyorum yınede: )

6. packardbell

packardbell Yeni Üye

@Kıvılcım Baykan 600 e kadar çıkabiirim peşin, taksitte sıkıntı olmaz bütçe...

600 e kadar çıkabiirim peşin, taksitte sıkıntı olmaz bütçe... ve gaziantep kışın karlı.. buranın kışında bisiklet sürülür mü bilmiyorum ben hayatımda kar görmedim mersinliyim çünkü 1800 küsür den beri ( kuruuşundan berşi)