Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet alacağım yardım edin

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Tuncay Hasan Başpınar tarafından paylaşıldı.

1. Tuncay Hasan Başpınar

Tuncay Hasan Başpınar Yeni Üye

Seviye:
    Herkese selam.Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Bisikletim çalındığından beri bisiklet kullanmıyorum.Yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum ve marka parça fiyat gibi şeylerden anlamıyorum.Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim:25:

Raif Korkmaz bunu beğendi.
  2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Öncelikle bisikleti ne amaçla kullanıcağınızı belirtirseniz daha kolay yardım alabilirsiniz. Uzun turlarda mı kullanacaksınız, sadece şehiriçinde ordan oraya gitmek için mi kullanacaksınız yoksa arazide mi kullanacaksınız? Ayrıca ne kadar bütçe ayırabilirsiniz?

Tuncay Hasan Başpınar bunu beğendi.
  3. Raif Korkmaz

Raif Korkmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Forumda bu konu ile ilgili onlarca konu var önce sabırla onları okumanızı tavsiye ederim çünkü oralarda soracağınız hatta aklınıza bile gelmeyen her soruya cevap bulacaksınız, eğer yinede aklınıza takılan şeyler olursa net bir şekilde sorar net cevaplar alırsınız, şimdiden hayırlı olsun...

4. Tuncay Hasan Başpınar

Seviye:
    ya aslında dağ bisikleti düşünüyorum şehir de daha çok gezeceğim muhakkak lakin gönlüm ondan yana

5. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Dağ bisikleti düşünüyorsanız ve çokta bütçe ayırmayacaksanız başlangıç seviyesi düşünüyorsanız, Sedona Borla (400$) veya 711v(450$), Kron xc500 (640 TL) kullanan arkadaşlar çok memnunlar. Fakat Raif Bey'inde dediği gibi bu Bisiklet Seçimi kategorisini incelerseniz daha rahat karar verebilirsiniz. Bende aynı sizin gibiydim ve birşey bilmiyordum buradaki konuları inceleyerek karar verdim bisikletime :)

Tuncay Hasan Başpınar bunu beğendi.
  6. Tuncay Hasan Başpınar

Seviye:
    Çok teşekkürler verilen bilgiler için :)