Bisiklet alacağım görüş ve öneri lütfen!

Scudo

UmAykut

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Carraro
bence merida 20 v daha iyi
arka artırıcısı acera..
40ın ki altus..
acera altustan iyidir..

mosso da iyi hem acera hem de daha hafif..

Tepki
6
Hala güncel! Bayiilerde(İzmir) merida crs 40v kalmamis ancak 2015 de yeni seriler gelir dediler karsiyakada 1 adet 58cm 20v buldum hatta biraz surdum iyiydi kapora bile biraktim kimse almasin diye fakat mosso 771 smv aklimi kurcaliyor son kez bu iki bisiklet hakkindaki goruslerinizi almak istiyorum eger bir sey demezseniz yarin sabahtan meridayi alicam iyi pedallamalar olsun ;)

Tepki
0
merhaba arkadaslar ben de yeni bisiklet alicam, hayatimda bana en cok huzur veren seydir bisiklet, Italya Torino`da yasiyorum ve bazen normal sehir bisikletleriyle sehirlerarasi gidiyorum 120 km ye kadar, artik adam akilli bir bisiklet alip daha iyi tecrubeler kazanmak istiyorum, hafta ici hergun ulasimda kullanacagim, isten eve-evden ise, carsiya, bakkala merkeze :) ancak hafta sonlari orman dahil inis-cikis gidebildigim kadar gidicem asfalt yollari az kullanmaya calisiyorum. gel gelelim soruma; biraz arastirdiktan sonra 630 EURO ya BIANCHI KUMA 27.1 hosuma gitti ancak size de sormak istedim almadan once, asagiya linki atiyorum size zahmet bir akil verin :)

(link)

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
biri 27 vites diğeri 24 vites bence 20v alabilirsin hem bozuk yollarda da işini görür, lastik kalınlığı bozuk yollar için ideal