Bisiklet Alacağım Ama :(

Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,

Bisiklet almayı düşünüyorum. %75 düzlüklerde yollarda, %25 bayırlık yerlerde kullanacağım. "Kız bisikleti" dediğimiz bisikletlerden olmasını istiyorum.:in: Hafif olması ve bayırlarda çok yormaması önceliğim. Amortisörleri kilitlenebilir ince gövdeli (hibrit bisiklet olabilir) bir bisiklet tavsiyesine ihtiyacım var. 1200 tl gibi bir limitim var. (küsürlü hem de:eek: )

Linkte gönderdiğim bisikleti beğendim ama bianchi hakkında çok güzel yorumlar okumuyorum. Yardımcı olursanız gerçekten çok sevineceğim.:rolleyes::mlk::agla:

(link)

Scudo

aertan

Daimi Üye
Tepki
140
İsim
ali ertan noyan
Bisiklet
Ghost
disk frenli modelleri tavsiye etmem, hem bakımı, hem bir sorunda bisikletçiye gitmeniz gerekebilir.
bu da ekstra masraf demek. ön kilitli maşalı, v-fren bir model işinizi görür bence.
mosso, ktm, sedona ve merida markalarını incelemenizi öneririm.
o fiyatlara bir çok modelleri vardır eminim.

aertan

Daimi Üye
Tepki
140
İsim
ali ertan noyan
Bisiklet
Ghost
(link)
yukarıdaki linkteki bisikleti de inceleyin, aklıma geldi şimdi.
15" kadro boyu da size uygun olabilir.
on numara bisiklet.

Tepki
0
Yorumlarınız için çok teşekkürler nasıl makbule geçiyor anlatamam. Salcano inceleyeceğim şimdi.
Trek modelini çok beğendim ama 0 almak istiyorum:(

Ayrıca Sedona 325 ev carraro 224 de önerilenler arasında. Sizce?

Bu arada bianchi yi pek önermiyorsunuz anladığım kadarıyla:)

Cenk Yiğit

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Merida
Eğer lady tipi model şart değil diyorsanız elinizdeki bütçe ile carraro sportive 227 sizin için ideal bir seçim olur

Tepki
0
Şart demeyelim de daha rahat olacağını düşündüğüm için diyelim. Aynı değere daha çok iyi bir ürün alacaksam taviz verebilirim. Carraro sportive 227 fotoğraflarda kız tipi gibi durmuyor ya da ben öylesini bulamadım henüz:) Teşekkür ederim.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Renk seçenekleri kısmından Lady modeline bakabilirsiniz. Bence istediğiniz bisiklet bu :)