Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Alabileceğim Site

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında salih damar tarafından paylaşıldı.

1. salih damar

salih damar Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar internetten bisiklet alabileceğim güvenli site var mı bildiğiniz?

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hepsiburada.com veya n11.com güvenli siteler..

3. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    En iyisi görerek dokunarak almaktır.İnternetten alınca pek sağlıklı olmuyor.Var ise beğendiğiniz modelin şehrinizdeki bayisi ile görüşüp istediğiniz modeli getirtin.Acizane tavsiyem..

4. Oğuz han T

Oğuz han T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Canlı olarak görüp beğendiğiniz bir modeli daha ucuza mâl etmek için internetten alabilirsiniz. Bunun için Sahibinden.com Sanalpazar.com n11.com gittigidiyor.com hepsiburada.com hizlial.com kliksa.com gibi güvenilir siteleri tercih edebilisiniz. Şahsen bisikletimi sahibinden.com dan aldım. Ama öncesinde kendim canlı olarak görüp beğendikten sonra daha uyguna geldiği için neti tercih ettim.

5. salih damar

salih damar Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar almak istediğim model n11.com da var oradaki bisikleti de spordünyası.com(bisikletcim.com la aynı yer oluyor) yolluyor ama orası hakkında pek iyi yorumlar almadım ve çok şikayet var sizin görüşleriniz nedir?

6. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    MustafaNR bunu beğendi.
  7. Candeniz ÖZCAN

Candeniz ÖZCAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Daha sağlıklı ve rahat bir bisiklet sahibi olmak istiyorsaniz kesinlikle deneyerek,görerek almanızı tavsiye ederim

8. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    İlk önce alacağın ürüne karar ver. Daha sonra Erzurum da bayiisi olup olmadığına bak.

9. ahmet can sahin

ahmet can sahin Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hemsehrim merhaba Ezurumda bildiğim kadarıyla bianchinin bayisi ve bol çeşitli bi mağazası vardı Taşhan'ın karşısında orada bisikletleri yakından görüp analiz edip ihtiyacına uygun bisikleti saptayabilirsin; eğer bu konuda kararsızsan tabi.Site içinse tamamiyle senin tercihine kalmış hepsinden yapacağın alış veriş ortalama aynı olacak o yüzden fiyat konusunda kesene hitap eden siteyi senin belirlemende fayda var,google de bir müddet taramayla birçok mağazaya ulaşabilirsin.

10. Fatih Çetin

Fatih Çetin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    bisikletcim.com sitesiyle ilgili internet ortamında çok şikayet var. Bilginiz olsun.
    Toplam ve bacak boyunuzu ölçüp almak istediğiniz bisikletin kadro boyunu belirlersiniz. Sonrasında bütçenizi belirttiğinizde internet ortamında satıl yapan güvenilir firma alternatifleri çıkarılır.

Ulaş Bey,
    Firma yetkilisi, hatta sahibi bile olabilirsiniz. Fakat bu cümleniz hoş değil.
    Piyasadaki rakipleriniz gerçek bir bisiklet firması değil mi? Sirkeci şubenizle sıkıntılar yaşayıp bu forumda da paylaşıldığını hatırlatırım.

tolgageliz ve ahmet can sahin bunu beğendi.
  11. Fatih Yılmaz

Fatih Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Eğer ilk bisikletinse mutlaka bisikletçileri gezmen lazım. Ben ilk bisikletimi bisiketçiden aldım, tam bana göre olduğu için ikinci bisikletimi internetten alırken fazla sorun yaşamadım. Ben bikeandoutdoor.com sitesinden almıştım, ertesi gün elime ulaştı bi sorun yaşamadım. Teşhir ürünü gelmesi canımı sıktı gerçi ama, zaten ellerinde kalan son bisikletti o yüzden onu burda şikayet etmeyeceğim. Benim tavsiyem illa alacağın yer internet olacaksa, telefonla da arayıp bi konuş. Ayrıntılarını sor işin.