Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet aksesuarları için güvenli online alışveriş sitesi ?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Umut SEFLEK tarafından paylaşıldı.

1. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    Sıfır bir Sigma Bc 509 bisiklet bilgisayarı almak istiyorum. Fiyatın uygun olması açısından online alışveriş sitelerinden almak istiyorum çünkü mağazalarda fiyat internettekinden pahalı. Ama her zaman alışveriş yaptığım ve güvendiğim online alışveriş sitelerinde bu ürünü bulamıyorum. Şu ana kadar hepsibrada com va sahbindene baktım. Bu markanın belirttiğim ürününü güvenle alabileceğim bir online alışveriş sitesi önerebilriseniz çok sevinirim. Bazı bisiklet aksesuarı satan sitelere göz attım ama şikayetvar gibi yerlerdeki şikayetlerden dolayı almak istemedim. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sigma BC 509'u internetten almak ile bir bisikletçi'den almak arasında en fazla 3-5 TL fark eder. İnternetten aldığın zaman ödeyeceğin kargo parasınıda hesaba katarsak bu ürünü internetten almak daha pahalıya gelecektir. Bence hangi online alışveriş sitesi daha güvenli diye düşünmektense bu ürünü bir bisikletçiden almak çok daha mantıklı olacaktır. Bostancı'da oturduğunuzu farz edersek, aradığınız Sigma 509'u sizin olduğunuz bölgede satan üç tane bisikletçi var, hepsinde bu ürünün fiyatı 35-40 TL arası. Bu bisikletçilerden birisi Kalamış'da Velespit bisiklet, bir diğeri Göztepe'de Kaçkar bisiklet ve Feneryolunda Yeşil Bisiklet. Bence bu bisikletçilere bakın ilk olarak.

Umut SEFLEK bunu beğendi.
  3. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    Yanıtınız için teşekkürler. Eğer fiyatlar dediğiniz gibiyse mağazadan almak çok daha mantıklı olur tabi ki. Ama ben bu ürünü sadece Cadde Bisiklete sordum. Sigma satmıyorlarmış. Kablosuz Cyclosport modeli önerdi ama ben o markayı pek bilmediğimden ve 95 liracık fiyatı bana pahalı geldiğinden almak istemedim. Oradaki arkadaş daha iyi olduğunu söyledi ama ben Sigma piyasada daha çok tanındığı ve ben daha çok araştırdığım için Sigma almak istiyorum.

Bu saati ayrıca adını bilmediğim biryere daha sordum 50 lira dediler. İnternette 35-38 arası heryerde. Kargo parasıyla eşitlenecek olsa bile ben yinede aynı ürünü 35 liraya satan varken kurnazlık yapıp 50 liraya satana para kandırmak istemiyorum (cimri değilimdir ama boşa para kazananlara uyuz oluyorum :))

Bisiklet konusunda da yeni sayılırım, bu nedenle diğer bisikletçilerin yerini bilmiyordum. Ama araştırdım ve öğrediğime göre Bostancıdan Kaçkar ve velespit bisiklete gitmek kolaymış. Kaçkar'ın sitesine göre fiyatıda benim dediğim aralıkta. Gidip oradan bu km saatini almayı düşünüyorum.

Yardımınız için tekrar teşekkür ederim.