bisiklet aksesuar giysi ve donanımı aranıyor

Uğur Ece

Daimi Üye
Tepki
30
Bisiklet
Kron
selamlar bisikletimdeki eksik parçaları tamamlamak istiyorum. nasıl ürünler aradığımı detaylı olarak belirtmeye çalıştım aşağıda.

1) Kask

orta seviye bir model arıyorum. Giro Saros güzel gibiydi sarı siyah 2013 modeli. (Livestrong yazısı var üstünde) şu model:
(link)
(link)

bunlardan başka bu kalitede kask tercihim olabilir. renk cümbüşü olmasın sevmem, en fazla 2 renkli olmalı. bütçe 150 lira civarı.

2) Eldiven

aradığım eldiven b'Twin Gant 7. şu model: (link)

buna benzer güzellikte ve kalitede eldivenleri bekliyorum. siyah ağırlıklı olup mavi tonlara da sahip olması tercihimdir. (aynı linkteki eldiven gibi) bütçe 35 lira civarı.

3) Pro takım forması.

Team SKY ve BMC 2013 alt ve üst forma arıyorum. ORİJİNAL DEĞİL REPLİKA arıyorum. zaten yurtdışında kargo dahil 24 $. buna göre teklif belirtirseniz sevinirim.

4) Pedli Tayt

kaliteli ve sağlam pedli tayt arıyorum. Northwave, Rapha vb kalitede kaliteli tayt arıyorum yalnız. standart bir taytım zaten var. aradığım gerçekten kaliteli bir pedli tayt. bütçe 200 liraya kadar.

5) Yağmurluk

güzel ortalama kalitede bir yağmurluk arıyorum. şunu beğenmiştim internette: (link)

rengi de güzel, tasarımı da güzel, arkasında ekstra bir havalandırma olsun diye yarık da var. buna benzer birşey arıyorum, bütçe 40 lira civarı.

6) Sele.

Specialized, Prologo ve Fizik marka arıyorum. model olarak; Specialized Avatar, Toupe, Romin, Prologonun nerdeyse bütün seleleri, ve Fizik'in Kiumraylı modelleri.

derisinde yıpranma vs minimum düzeyde olmalı. ve en önemlisi; SELE GENİŞ OLMALI. Aktif Pedal'da Ass-o-Meter denilen sele genişliğini ölçen alette ölçüme baktırdım, 130, 143 ve 155 mm (Speicalized'ın kendi skalasında bu üç değer var sadece) arasından 155 mm çıktı. yani bana 130 mm sele teklif etmemenizi rica ediyorum. en kötü 145 mm civarı sele arıyorum. bütçe 100 - 250 arası.

7) Gidon.

açıkçası gidon hakkında çok bilgili değilim. ancak hafif olmalı. marka olarak Ritchey, Truvativ, Easton, FSA olabilir. açılarını beğendiğim markalar bunlar. hafiflik önemli tabi ki bunda da. bütçe maks 250.

8) Gidon Sargısı.

SRAM ve Fizik bütün sargılar olur. ayrıca Cannondale Synapse, Profile Design Shock Wrap, Bontrager Double Gel ve Selle Italia Smootape XL Team Edition da olur.

bunların dışında kalitesini bilmediğim atladığım modeller olabilir onları da teklif alabilirim. ama bu kalitede olmalı. bütçe 35 lira civarı.

9) Pedal.marka: Look. amodel serisi: Keo Easy. daha üst düzey bir seri de olabilir Keo Classic ya da Keo 2 Max Cromo gibi. kaller de arıyorum tabi ki yanında, Look marka pedallar uygun olmalı kaller. bütçe 150 lira civarı.

10) Aero Bar / Triatlon Bar

aradığım model tam olarak şu: (link)
bu olmazsa da şu: (link)

görceğiniz üzere fiyatları gayet de uygun. ve de çok var birçok farklı kullanıcı satıyor bu fiyatlara. ilk ürün 24$. ikincisi 18$. daha üst bir modele gerek duymuyorum, daha önce ilk modelden arkadaşa aldık, çok yeterli ve kaliteli bi model biliyorum yani. sadece bu ikisinden elinde bulunan teklif versin.

Scudo

Serhan Çeki

Aktif Üye
Tepki
15
Giro transfer kask var elimde 2013 model, hiç kullanılmadı.Beden unisize olarak geçiyor, 54-61cm kafa ölçüsüne sahip kullanıcılar için uygun,fiyatı 100 lira, kutusu da duruyor ama fotoğraflarını çekmemiştim.Fotoğraflar:

(link)